Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Аварійний ямковий ремонт на дорозі Т-13-02 веде «Кремінський райавтодор»

Аварійний ямковий ремонт на дорозі Т-13-02 веде «Кремінський райавтодор»

У Кремінському районі, продовжуються роботи на автодорогах державного значення.  З початку серпня розпочалися роботи на дорозі Т-13-02 у районі селища Ново-Астрахань. Протягом серпня на дорозі Т-13-02 будуть проводитися роботи на 100, 105-106, 107-112 км.

За словами директора ДП «Луганський облавтодор» Олександра Коротуна, роботи виконуються  на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області. Філії підрядної організації ДП «Луганській облавтодор»  проводять роботи з ямкового аварійного ремонту на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

Виконроб «Кремінського райавтодору» Олександр Волковий повідомив, що саме зараз ведуться роботи на дорозі Т-13-02, км 100.

«Роботи виконуються «картами», тобто великими частками. Зараз працюємо на сотому километрі, у районі селища Ново-Астрахань.  Потім, десь через тиждень,  будемо переходити на ділянку 107-112 км, а також закінчимо  105-106 км. До кінця серпня будемо працювати саме на дорозі Т-13-02», - говорить Олександр Волковий.

У червні-липні працівники «Кремінського райавтодору» виконували роботи на дорозі Р-66.

Основна мета аварійного ямкового ремонту – забезпечення безаварійного проїзду, але окрім цього, дорожники виконують і інші роботи.

Олександр Волковий зазначив, що дорожники виконують весь комплекс робіт з експлуатаційного утримання дороги: замінюють пошкодженні дорожні знаки та бар’єрне огородження, оновлюють пішохідні переходи та зупинки, облаштовують узбіччя та інше.

Згідно з технології робіт з ямкового ремонту,  спочатку, проводиться холодне фрезерування, а вже потім укладка асфальтобетону.  Постачання суміші відбувається з  місцевого асфальто-бетонного заводу (АБЗ). Нагадаємо, що наразі на Луганщині гарячу асфальтобетонну суміш випускають чотири асфальтобетонні заводи – у Кремінній, Старобільську, Білокуракіному та Біловодську.

Служба автомобільних доріг у Луганській області веде постійний контроль за тим, як працюють  філії ДП «Луганський облавтодор». Цього разу проконтролювати роботу «Кремінського райавтодору» приїхав начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський.

Він проінспектував роботу, зазначивши, що особлива увага приділяється якості проведення робіт, але не менш важливо – дотримуватися техніки безпеки при проведенні робіт.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.