Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Білокуракінський район. Ліквідація снігових переметів

Білокуракінський район. Ліквідація снігових переметів

У північних районах Луганській області сильний вітер наробив немало шкоди. Сильний вітер  призвів до утворення снігових переметів на автомобільних дорогах загального користування.  

Наприклад, 23 січня у Білокуракінському районі був дуже сильний вітер, поземка - великі перемети, вітер практично був дві доби. Висота снігових переметів місцями досягала одного метру. Шляховики працювали, але протягом двох годин через вітер автодороги знову замітало.

На фото робота на автодорозі  Т-13-13.

Співробітники  структурних підрозділів ДП «Луганський облавтодор» будуть працювати  у посиленому режимі до стабілізації ситуації та повної ліквідації негоди.

Служба автомобільних доріг та ДП «Луганський облавтодор» звертаються до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Луганщині. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера Луганська область - +380 (64) 524 11 25+380 (50) 305 16 49

Слідкуйте за новинами. Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області