Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Чи потрібен аварійний ямковий ремонт?

Чи потрібен аварійний ямковий ремонт?

На замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області, за сприятливих умов філії підрядної організації ДП «Луганській облавтодор»  проводять роботи з ямкового аварійного ремонту на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

Чому проводиться ямковий ремонт? На багатьох ділянках доріг дорожнє покриття під час зимового періоду зазнало значних ушкоджень.

За словами експертів,  це відбувається внаслідок руйнівного впливу частих різких перепадів температури повітря та надмірної вологості протягом зимового періоду, асфальтобетонне покриття втрачає свою опорну здатність та, не витримуючи навантажень під час руху машин, руйнується. Із невеликих вибоїн та тріщин утворилися великі ями, напливи та інші деформації. Саме тому, дорожниками виконується аварійний ямковий ремонт.

У коментарях до наших публікацій на офіційних сторінках Служби автомобільних доріг у Луганській області та ДП «Луганській облавтодор»  можна прочитати дописи, у яких читачі пишуть: «Навіщо робити ямковий ремонт?», «Треба виділяти гроші на капітальний ремонт!».

«А можна зробити все і відразу? – Можна! Але де взяти кошти? – пояснює директор ДП «Луганській облавтодор»  Олександр Коротун. - Вартість ремонту одного квадратного метра ямкового ремонту дороги – 350 гривень. На середній поточний ремонт одного  кілометру дороги в середньому без зміни категорійності і без укріплення основи потрібно від 4,5 до 8 млн. гривень. Таким чином, аварійний ямковий ремонт –  потрібен, інакше ми втратимо дороги Луганщини. Кількість та розміщення бригад може змінюватись у зв’язку з виробничими потребами. Роботи з ліквідації ямковості тривають та будуть продовжені і надалі при сприятливих погодних умовах».

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області