Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Дітлахи Станиці Луганської вийшли на допомогу Станично-Луганському райавтодору

Дітлахи Станиці Луганської вийшли на допомогу Станично-Луганському райавтодору

Напередодні Дня українського прапора та Дня  Незалежності України цікава та корисна акція відбулася у Станично-Луганському районі.

«Якщо не я, то хто зробить наше життя яскравим?» - саме із такою мотивацією діти та молодь вирішили розмалювати зупинки громадського транспорту Станиці Луганської. За роботу взялися з ентузіазмом. У своїй ініціативі відчули підтримку Станично-Луганського райавтодору, районної адміністрації та особисто голова РДА Юрія Золкіна. Дорослі  надали дітям необхідні матеріали: фарби та пензлі, а ось ескізи малюнків юні креативні художники обирали самі. Результатом роботи залишилися задоволені не лише юні художники, а і мешканці та гості Станиці, що висловили свою вдячність.

«З радістю дізнався про яскраве патріотичне оформлення автобусних зупинок в Станиці Луганській напередодні свят! Дякую діткам та небайдужим громадянам, які допомагають дорожникам створювати таку красу. Дуже сподіваюсь, що ті хто клеїть оголошення на автобусних зупинках,більше цього робити не буде» - зазначає директор ДП «Луганський облавтодор» Олександр Коротун.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області