Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв! Будьте обережними - на дорогах можлива ожеледиця!

До уваги водіїв! Будьте обережними - на дорогах можлива ожеледиця!

Правоохоронці Луганщини разом зі Службою автомобільних доріг у Луганській області звертаються до учасників дорожнього руху з проханням не забувати про заходи власної безпеки на зимових дорогах.

Водіям слід пам'ятати про особливості керування автомобілем на слизькій дорозі. Необхідно дотримуватися швидкісного режиму, правил маневрування. В умовах недостатньої видимості, під час опадів тощо, включайте ближнє світло фар (чи протитуманні фари).

Не забувайте про пішоходів. Люди, які переходять дорогу, можуть посковзнутися і впасти. Тому, наближаючись до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ, водіям необхідно знизити швидкість до мінімуму. Втім, і самим пішоходам потрібно бути обачними і враховувати погодні умови.

Водії, слідкуйте за встановленими дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість. І хоча дорожники роблять все можливе для запеспечення безпеки руху та очистки доріг, водії мають дбати про безпеку на дорозі.  Пам'ятайте! Запорука безпеки - безумовне дотримання Правил дорожнього руху.

Особливої уваги дорога потребує від водіїв пасажирських автобусів, вони відповідають не тільки за власну безпеку, а й за безпеку пасажирів.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області