Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв Луганщини! Попередження про ускладнення погодних умов 24-28 лютого 2018 року

До уваги водіїв Луганщини! Попередження про ускладнення погодних умов 24-28 лютого 2018 року

Найближчими днями на Луганщині  очікується ускладнення погодних умов. За прогнозом Луганського обласного центру гідрометеорології, 24-28 лютого 2018 року у зв’язку з вторгненням арктичного повітря очікується різке зниження температури: вночі 18–22 градусів морозу, вдень до 15 градусів морозу. Можливі  також хуртовини, снігові замети; ймовірне утворення та збільшення висоти снігового покриву до 20-30 см.

За словами директора ДП «Луганський облавтодор» Олександра Коротуна, у разі потреби  на дороги вийде вся снігоприбиральна дорожня техніка. Станом на 18.00 24.02.2018 дорожники Луганщини знаходяться у режимі чергування та очікування.

Ймовірне ускладнення погодних умов та оперативне реагування на ситуацію знаходиться – у центрі уваги керівництва Служби автомобільних доріг та ДП «Луганський облавтодор». До можливої негоди готові всі  структурні  підрозділи у районах Луганщини. Працює диспетчерська служба, відбувається співпраця зі співробітниками ДСНС та Національної поліції, Луганською ОДА та органами влади на місцях .

У зв’язку із погіршенням погодних умов та з метою запобігання й зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть викликати людські жертви і матеріальні збитки, нагадуємо водіям утриматись від керування транспортними засобами, а у разі нагальної необхідності – суворо дотримуватися Правил дорожнього руху та порядку дій при ожеледиці.

Треба бути пильними за кермом, не здійснювати різки маневри, обирати безпечну швидкість руху, уникати різкого гальмування, дотримуватися інтервалу та дистанції, обережно рухатися на спусках і підйомах, не забувати вмикати ближнє світло фар, протитуманні ліхтарі, користуватися пасками безпеки.

Служба автомобільних доріг та ДП «Луганський облавтодор» звертаються до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Луганщині. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера Луганська область - +380 (64) 524 11 25+380 (50) 305 16 49

На сайті Укравтодору можна знайти перелік пунктів обігріву і контакти наших диспетчерів, яким можна повідомити, що ви застрягли. Також на офіційних сторінках у фейсбук Укравтодору та Компанії «Автомобільні дороги України» буде оновлюватися оперативна інформація щодо стану проїзду та можливі обмеження руху.

Слідкуйте за новинами!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці