Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Дорога Н-26 забезпечує роботою і її вистачить на всіх

Дорога Н-26 забезпечує роботою і її вистачить на всіх

Сьогодні на дорозі державного значення Н-26 «Чугуїв – Мілове»  закінчуються роботи. Йдеться і про ділянки, де проводився  поточний середній ремонт – тут вже  укладають  верхній  шар; і про ділянки де відбувався аварійний ямковий ремонт.

Роботи з поточного середнього ремонти виконували два підприємства  - колективне  підприємство «Кремінський агрошляхбуд» та ТОВ «БК ЄВРОДОР» (місто Дніпро). Ці компанії було обрано  за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro.

Начальник дільниці підприємства «БК ЄВРОДОР» Андрій Олександрович Гончаров розповів, що роботи по укладці верхнього шару відбуваються на ділянці 126 км + 625 – 130 км (район села Зміївка, Сватівського району Луганської області).

Добова укладка становить близько 450-500 тон асфальтобетону. Роботи виконуються згідно технології.   Службою автомобільних доріг в Луганській області здійснюється нагляд за проведенням робіт.

«Основну роботу з асфальтобетонною сумішшю  на цій ділянці закінчуємо днями. А протягом тижня залишається лише облаштувати узбіччя, розмітка, встановлення знаків. Загальна протяжність ділянки, на якій були проведені роботи  3 кілометри 325 метрів » - сказав Андрій Олександрович Гончаров. 

Загалом у 2018 році роботи заплановано проводити  на 6 ділянках автодороги Н-26 «Чугуїв-Мілове» (загальна протяжність шістьох ділянок 15  км).

Нагадаємо, що пріоритетними напрямами дорожнього будівництва на 2018 рік є автошляхи, які з’єднують область із сусідніми Харківською (Куп’янськ-Сватове) та Донецькою (Попасна-Лисичанськ, Старобільськ-Бахмут) областями.

Нагадаємо, мережа автомобільних доріг загального користування Луганської області на підконтрольній українській владі території становить 3600 км, з них  близько 1200 км автомобільних доріг загального користування державного значення,  решта -  місцевого значення. Дороги місцевого значення з січня 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

В Луганській облдержадміністрації створено управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг. На баланс структурного підрозділу передано 146 обласних автодоріг протяжністю 1732 км та 470 районних автодоріг протяжністю 2216 км.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області