Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Дорожників Луганщини привітали зі святом та нагородили

Дорожників Луганщини привітали зі святом та нагородили

У неділю, згідно Указу Президента України, відзначається День автомобіліста та дорожника – професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України. Напередодні дорожників Луганщини привітали зі святом та нагородили, відбулися вітальні урочистості з нагоди Дня автомобіліста та дорожника.

Кабінет Міністрів України, Керівництво Державного агентства автомобільних доріг України розуміють в яких складних умовах працюють дорожники Луганської області – довгі роки дорожня галузь на Луганщині фінансувалася за залишковим принципом, близькість війни… Добре, що у Києві розуміють, що дорожня галузь – це, насамперед люди, які працюють не завдяки, а попри все.

Подякою Кабінету Міністрів України за підписом голови Уряду Володимира Гройсмана було нагороджено  начальника відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктора  Циганського.

Цією високою нагородою українського уряду він вдостоївся за сумлінну багаторічну працю,  високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток дорожньої галузі.

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак привітав колег у регіонах держави із професійним святом та побажав витримки та нових досягнень.

За сумлінну працю в дорожній галузі Славомір Новак нагородив подяками першого заступника Служби автомобільних доріг у Луганській області Анатолія Владику, провідного спеціаліста  відділу якості та технічного контролю і нових технологій САД  у Луганській області Володимира Чичая.

За сумлінну працю в дорожній галузі подякою від Державного агентства автомобільних доріг України за підписом керівника Славоміра Новака нагороджені співробітники філій ДП «Луганський облавтодор», а саме – тракторист філії  «Старобільска ДЕД» Денис Царевський, головний бухгалтер ДП «Луганський облавтодор» Євдокія Феклина, т.в.о. начальника філії  «Кремінський  райавтодор» Олександр Мацегора.

Подяками від Служби автомобільних  доріг у Луганській області а сумлінну багаторічну працю,високий професіоналізмта з нагоди Дняавтомобіліста і дорожника були нагороджені також - начальник філії «Біловодський райавтодор» Профатілов Є. А., начальник філії «Білокуракинський райавтодор» Рогозян  П.А., начальника філії «Троїцький райавтодор» Черніков В.Л., т.в.о. начальника філії  «Кремінський  райавтодор» Мацегора О.Є., начальник філії «Старобільска ДЕД» Пропльоткін В.М.

Окрім цього, 25 жовтня 2018 року у Сєвєродонецьку також вітали дорожників. Листами подяки від Луганської облдержадміністрації - обласної військово-цивільної адміністрації були нагороджені співробітники ДП «Луганський облавтодор» та Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Щиро вітаємо з Днем автомобіліста та дорожника! Прихильності долі, миру й злагоди, достатку, нових досягнень в ім’я процвітання України!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області