Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Дорожники Луганщини працюють на дорогах місцевого значення

Дорожники Луганщини працюють на дорогах місцевого значення

На Луганщині ведуться роботи на дорозі «Ново-Астрахань-Боровеньки» (О-130-508) у сторону Сєвєродонецька.

Інженер відділу якості та технічного контролю Служби автомобільних доріг у Луганській області Олексій Сапрунов розпівів про хід виконання робіт на дорозі О-130-508.

Тут, проводяться роботи з укладання верхнього шару зносу, товщина якого сягає 4 сантиметри.

За словами Олексія Сапрунова, незначні недоліки, які виявляться, ліквідуються під час виконання робіт, технологічний цикл дотримується.

«Служба автомобільних доріг у Луганській області проводить постійний моніторинг якості та обсягів виконання робіт не тільки підприємством «Євробуд компані», яке працює на дорозі О-130-508, а й усіма іншими підрядниками, які працюють на Луганщині» - підкреслив Олексій Сапрунов.

Виконроб підприємства Олександр Сімаков, розповідаючи про хід виконання робіт на дорозі О-130-508 на 18 кілометрі, докладно зупинився на технічних характеристиках та технології.

За його словами, зараз тут йдуть роботи по укладанню шару зносу.

Шари зносу, це верхній шар дорожнього покриття, завдання якого – забезпечення необхідного зчеплення автотранспорту з дорогою і захист основних шарів дорожнього покриття.

Шар зносу захищає від безпосереднього контакту і стирання верхній шар сорочки дорожнього покриття. Перед укладанням шару зносу, на дорозі, яка знаходиться в експлуатації, проводиться ямковий ремонт для виправлення нерівностей покриття. Товщина шару зносу – 4 сантиметра. Укладається асфальт тип Б, марка № 1, з додаванням модифікаторів.

«Як ви можете побачити, незважаючи на вихідний день, працює бригада у составі 9 дорожніх робочих, 3 механізатори (на асфальтоукладачу та двох катках), задіяні 7 автомобілів, які привозять асфальт. Ми опрацьовуємо 200-250 тонн асфальту у зміну. Температура асфальту, який привозять – 155-157 градусів, ущільнення асфальтобетонної суміші катками відбувається при температурі 120 градусів» - зазначив Олександр Сімаков.

У разі сприятливих погодних умов, роботи на дорозі О-130-508 Ново-Астрахань-Боровеньки будуть закінчені у вересні поточного року.

У свою чергу, директор підприємства Євгеній Скляний повідомив, що «Євробуд компані» було обрано за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro на обслуговування доріг місцевого значення.

«У цьому році дорожники «Євробуд компані» працювали на дорогах об’їзна дорога у Кремінній (С-130-514), Ново-Астрахань-Боровеньки (О-130-508), Мирна Долина – Вовчоярівка – Малорязянцеве (О-130-202), Попасна – Врубівка – Бахмут (О-130-201), Новоохтирка – Муратове, відкривали дорогу на напрямку від Муратове до дорозі обласного значення (Т-13-06) на Сєвєродонецьк, а також Р-66 (по Кремінському району – ямковий ремонт з фрезуванням та укладанням асфальту «картами), дорога Кремінна-Торське, Рубіжне-Кудряшовка (О-130-503)» - повідомив Євгеній Скляний.

Нагадаємо, мережа автомобільних доріг загального користування Луганської області на підконтрольній українській владі території становить 3600 км, з них близько 1200 км автомобільних доріг загального користування державного значення, решта - місцевого значення.

Дороги місцевого значення з січня 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області