Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Дорожники Луганщини працюють у районах

Дорожники Луганщини працюють у районах

Дорожники філій ДП «Луганський облавтодор» працюють у районах Луганщини. 

С початку тижня, співробітники Лисичанської філії працювали на автодорогах   державного значення та місцевого значення  Р-66, Т-1302, Т-1316, Н-32, О-13-12-01, О-13-12-02.

У північних районах  Луганщини сильний вітер  призвів до утворення снігових переметів на автомобільних дорогах загального користування.  Так, у Білокуракінському районі був дуже сильний вітер та утворилися  снігові перемети. На фото робота на автодорозі  Т-13-13.

Співробітники «Новоайдарського райавтодору» задіяли КДМ, Т-150, вони  працювали на дорогах Т-13-06,   Н-21 , Т-13-15, С-13-09-08.

Нагадуємо, що головне завдання, яке стоїть перед співробітниками  структурних підрозділів ДП «Луганський облавтодор» - робота на дорогах державного значення.

Служба автомобільних доріг та ДП «Луганський облавтодор» звертаються до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Нагадуємо, що при Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Луганщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації – телефонуйте за номером диспетчера Луганська область +380 (64) 524 11 25, +380 (50) 305 16 49.

На фото – снігоприбиральна техніка проводить розчищення проїжджої частини.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.  

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області