Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Кремінський райавтодор продовжує ямковий ремонт на дорозі Р-66

Кремінський райавтодор продовжує ямковий ремонт на дорозі Р-66

На Луганщині продовжуються роботи на автошляхах області. Так, на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області, філії підрядної організації ДП «Луганській облавтодор»  проводять роботи з ямкового аварійного ремонту на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

За словами директора ДП «Луганській облавтодор»  Олександра Коротуна,  мета такого ремонту – забезпечення безаварійного проїзду на дорогах.  Ямковий ремонт проводиться гарячою асфальтобетонною сумішшю. Наразі на Луганщині гарячу асфальтобетонну суміш випускають чотири асфальтобетонні заводи – у Кремінній, Старобільську, Білокуракіному та Біловодську.

«Кремінський райавтодор» (на фото) працює на дорозі Р-66, що проходить через місто Кремінна, роботи тривають на 136-137 км вказаної дороги. Спочатку, проводиться холодне фрезерування, а потім укладка асфальтобетону.  У найближчі тижні роботи на зазначеній дільниці дороги будуть продовжені. Постачання суміші відбувається з  місцевого асфальто-бетонного заводу (АБЗ).

Служба автомобільних доріг у Луганській області веде постійний контроль за тим, як працюють  філії ДП «Луганський облавтодор». Роботу  «Кремінського райавтодора» контролює провідний інженер  відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Алла Куштіменко.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.