Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » «Кремінський райавтодор» проводить ямковий ремонт, фарбує зупинки, виконуються інші види робіт

«Кремінський райавтодор» проводить ямковий ремонт, фарбує зупинки, виконуються інші види робіт

У Кремінському районі Луганської області, на Луганщині, замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області проводяться ремонті роботи на дорогах. За сприятливих умов філії підрядної організації ДП «Луганській облавтодор»  проводять роботи з ямкового аварійного ремонту на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

«Кремінський райавтодор» працює на дорозі Р-66 (137 км, проходить через місто Кремінна). Як повідомив виконроб «Кремінського райавтодору» Олександр Волковий, основна мета такого ремонту – забезпечення безаварійного проїзду, але окрім цього, дорожники виконують і інші роботи.

«Також на цьому тижні  дорожниками  виконувались роботи з покращення стану безпеки дорожнього руху на дорогах загального користування, а саме: встановлення та заміна  дорожніх знаків,   роботи з ремонту бар'єрного огородження,  вирубка порослі та наведення ладу на узбіччі», -  повідомив Олександр Волковий.

Напередодні святкування 9 Травня, відбувалося фарбування транспортних зупинок. Серед тих, хто попав в об’єктив нашої камери був молодий дорожник Валерій Лесик. Він нещодавно демобілізувався з лав Збройних Сил України, влаштувався до «Кремінського райавтодору». Старанно працює, користується повагою серед колег.

Служба автомобільних доріг у Луганській області веде постійний контроль за тим, як працюють  філії ДП «Луганський облавтодор», у тому числі  інспектує роботу «Кремінського райавтодору».

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області