Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Луганська область: Високий стан підготовки до зими

Луганська область: Високий стан підготовки до зими

Наближається зима. Яка готовність до неї?  Про перспективи  та підсумки підготовки до осінньо-зимового періоду  розповів начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Вадим Данієлян.

«З метою забезпечення безперебійного руху автотранспорту автомобільними дорогами загального користування у зимовий період, Службою автомобільних доріг у Луганській області спільно з підрядним підприємством «Луганський облавтодор» проведені заходи з підготовки дорожнього господарства до сталої роботи в осінньо-зимовий період  2016-2017 років, та вже були перші робочі виїзди з ліквідацію зимової слизькості на дорогах загального користування», - повідомив Вадим Данієлян.

За його словами, розроблено порядок взаємодії Служби автомобільних доріг, підрозділів  ДП «Луганський облавтодор», Управління превентивної діяльності ГУНП, Головного управління ДСНС України, у випадках виникнення несприятливих погодних умов та надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах Луганської області.

Укладено 12 договорів зі сторонніми організаціями по залученню спецтехніки, на випадок ускладнення погодних умов у зимовий період. Для оперативного реагування на ситуацію що загрожує безпечному проїзду автомобільними дорогами загального користування, диспетчера Служби автомобільних доріг працюють у цілодобовому режимі.

«Станом на 14.11.2016р. до належного утримання мережі автомобільних доріг, яка налічує 3 616,1 км доріг загального користування,  у осінньо-зимовий період підготовлено та приведено до відповідного стану: 12 пунктів обігріву, 29 з 29 виробничих лінійних будівель, 11 з 11 адміністративних будівлі, 12 з 12 котелень, 3 стаціонарних бази протиожеледних матеріалів, 12 тимчасових майданчиків для протиожиледних матеріалів. Підготовку адміністративних та виробничих будівель завершено», - сказав Вадим Данієлян.

Відремонтовано та приведено до належного експлуатаційного стану 35 з 35 піскорозкидачів, 2 солерозподілювача, 20 з 20 навантажувальної техніки, 10 з 10 бульдозерів, 9 з 11 роторних снігоочисних машин. На разі техніка яка задіяна до зимового утримання автодоріг налагоджена та приведена до належного експлуатаційного стану. Виготовлено 1000 засобів пасивного снігозахисту (знігозатримуючі щити).

Окрім того, вжито певних заходів з придбання матеріалів для боротьби з зимовою слизькістю,  на даний час відсутня заборгованість перед підприємством ДП «Артемсіль».

Засвідчивши досвід роботи попередніх років, солі в кількості 2 100 тн., та фрикційного матеріалу в кількості 25 600 тн. вистачить на приготування протиожиледних матеріалів для сталої роботи в осінньо-зимовий період. На сьогоднішній день в наявності 23 850 тн піску та 1 900 тн. технічної солі, що складає 94% від запланованого об’єму. Дизельного палива заготовлено в обсязі 38 тн., та укладені договори на придбання бензину з місцевими АЗС. Хід підготовки дорожніх підприємств  до роботи в зимовий період виконано на 97 відсотків.

Для роботи у зимовий період будуть задіяні 11 райавтодорів, 1 дорожньо-експлуатаційна дільниця та 8 дорожньо-ремонтних пунктів.

Кількість техніки задіяної для виконання робіт по зимовому утриманню автодоріг налічує 83 одиниці та навісне обладнання. 

Довідково

Протяжність автомобільних доріг загального користування на підконтрольній Українській владі території налічує 3 616,1 км, з них доріг державного значення 1 177,1 км, доріг місцевого значення 2 439 км.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області