Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » «Луганський облавтодор» вперше за 10 років отримав новий грейдер

«Луганський облавтодор» вперше за 10 років отримав новий грейдер

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь.

Він, зокрема, повідомив: «Від слів до діла! Результат моєї поїздки по найпроблемнішими населеними пунктами області. Як і обіцяв, грейдер комунального підприємства переданий в оренду Станично-Луганському райавтодору за 1 грн. Доки ви читаєте цей пост, він працює на автошляхах району. Першочергове завдання — прочистити всі дороги, які ведуть до КПВВ «Станиця Луганська». Впевнений, найкращою подякою для всіх причетних, стане можливість для людей безперешкодно дістатися до КПВВ».

Нагадаємо, під час робочої поїздки виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь та заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко перевірили роботу КПВВ «Станиця Луганська». Супроводжував їх голова райдержадміністрації Юрій Золкін. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації. 

Сергій Філь і Юрій Клименко побували і на двох комунальних підприємствах –  КП "Станичник" селищної ради та районному КП "Теплосервіс". За кошти ДФРР сюди закупили техніку, яка, до речі, чистить і під’їзди до КПВВ. До речі, техніку райавтодору знищили ворожі обстріли, тому з чисткою доріг виникали проблеми. Наразі прийняті рішення здати в оренду райавтодору грейдер комунального підприємства за 1 гривню. Він допоможе прибрати замети на дорозі, яка веде від Станиці Луганської до Щастя і на Сєвєродонецьк.

Директор ДП «Луганський облавтодор» Олександр Коротун повідомив: «Від всіх дорожників Луганщини велика подяка Вам,за останні 10 років це перша сучасна техніка на якій нам доводиться працювати! Це дасть можливість швидше та якісніше обслуговувати Станично-Луганський район! Дякую!».

Ситуація на дорогах Луганщини продовжує залишатися складною. Проїзд на дорогах Луганської області було забезпечено, але це вдається завдяки надзвичайним  зусиллям з боку ДП «Луганський облавтодор».

За словами директора Олександра Коротуна,   ДП «Луганський облавтодор» - єдине підприємство в області, яке займається очищенням доріг державного значення, але сьогодні вони також займаються  і дорогами місцевого значення.

За його словами протягом останніх 10-15 років ДП «Луганський облавтодор» не отримував жодної одиниці нової техніки. Разом с тим, варто зауважити, що постійно поповнюється сучасними технічними спецзасобами ДСНС, поліція та інші структури.

Якщо ви потрапили в надзвичайну ситуацію на дорозі, зателефонуйте черговому в вашій області. Вам обов'язково нададуть допомогу! Дзвоніть цілодобово.  Працюють також мобільні телефони.

Запам’ятайте телефони у Луганський області  

  +380 (64) 524 11 25+380 (50) 305 16 49

Аналітично-диспетчерська група Укравтодору

+380 (44) 287 11 40

kae@ukravtodor.gov.ua

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області