Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Мас-медіа Луганщини про дорожню галузь

Мас-медіа Луганщини про дорожню галузь

Мас-медіа Луганщини. як завжди, приділяють багато уваги стану справ у дорожній галузі. ЗМІ повідомляють про поточні та ямкові ремонти доріг, відновлення мостів,  роботу асфальто-бетонних  заводів, про проблеми великовантажного транспорту. Все це  знаходиться в центрі уваги місцевої преси Луганщини.

«Луганщина.ua»  –  газета територіальних громад Луганської області. Газета виходить накладом у 50 тисяч примірників.  Її читають у багатьох куточках Луганщини, вона безкоштовно розповсюджується по всій області. 

Цього разу у свіжому номері  газети «Луганщина.ua» від 26.06.2018 йдеться про те, що на Луганщині військові відкрили Троїцькій міст та приступили до роботи на іншому об’єкті . Троїцькій міст став другим об’єктом на Луганщині, після Томашівського мосту, на якому працювали  військові Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

Міст  у в селищі Троїцьке через річку Лугань  (розташований на км 37 + 062  автомобільної дороги О131201 (пункт пропуску «Танюшівка» - Старобільськ - Артемівськ - Комишуваха -Попасна - Мирон ГРЕС) було пошкоджено в результаті  бойових дій.  Відновлений міст розташований на  єдиному асфальтованому шляху, який з’єднує с. Троїцьке з населеними пунктами Луганської області, підконтрольними українській владі.

Замовник відновлювальних робіт на мостах Луганщини - Служба автомобільних доріг, яка  провела тендер та обрала підрядників через систему ProZorro.  Без перебільшення можна зазначити, що  Троїцькій міст було відбудовано завдяки злагодженій системі координації дій всіх військових структур та  військово-цивільних адміністрацій. Після Троїцького мосту військовослужбовці розпочали роботи на  автодорозі Покровськ – Бахмут – Михайлівка, тут розпочалися роботи з відновлення шляхопроводу.

Як повідомляє газета «Луганщини.ua» (28.06.2018), на Луганщині проводять перевірки ваги вантажівок. Це стало можливим з облаштуванням на території області спеціальних майданчиків для перевірки ваги вантажівок.

Майданчики побудовано поблизу Сватового, Кремінної та Сєвєродонецька. Пересувні габаритно-вагові комплекси є ефективним методом контролю за дотриманням автомобільними перевізниками вагових обмежень транспортних засобів. Ключі від двох таких комплексів для управління Укртрансбезпеки у Луганській області декілька місяців тому передав голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, перебуваючи в Сєвєродонецьку. Ще два пересувних габаритно-вагових комплекси придбано за рахунок коштів обласного бюджету в рамках виконання Регіональної цільової програми дорожнього будівництва у Луганській області на 2016-2019 роки.

Газета «Попаснянський вісник» (29.06.2018) повідомляє ремонт асфальтобетонного покриття комунальних доріг, а також доріг державного значення, які проходять через Попаснянський район.

Докладніше про це читайте у газеті «Попаснянський вісник».

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області