Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Місцева преса про ремонт доріг в Попаснянському районі

Місцева преса про ремонт доріг в Попаснянському районі

У свіжому номері газети «Попаснянський вісник» від 16.06.2017 публікується велика стаття про те, що розпочато ремонт доріг в Попаснянському районі. Чого чекати жителям Попаснянського району? Про це розповів начальник філії «Лисичанський райавтодор» (структурний підрозділ ДП "Луганський облавтодор") Микола Олександрович Комісаренко.

Він повідомив, як сьогодні йдуть справи з ремонтом доріг в Попаснянському районі, що планується зробити в перспективі. Першочерговим завданням в даний момент є ремонт автодороги Р-66 (повна назва - Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» - Сватове-Лисичанськ-Луганськ)  в Сєвєродонецьк з боку Рубіжного та йде в бік Лисичанська і автодороги Т-13-02 (Контрольно-пропускний пункт «Танюшівка»-Старобільськ-Бахмут).

З початок весни були розпочаті ремонтні роботи на цих ділянках доріг. Також будуть проводитися роботи по ділянці автодороги О131202 Білогородка - Малорязанцево - Мирна Долина  та автодороги О131201 Комишуваха - Попасна - Миронівська ГРЕС,  яка  проходить через населені пункти Врубівка, Миколаївка, Комишуваха, - зазначив Микола Комісаренко.

За його словами, «Лисичанським райавтодором» після зими були обстежені всі дороги, що знаходяться на його балансі району. За результатами виявлено, що більшість доріг мають незадовільний технічний стан. Для проведення необхідних робіт є і сили, і можливості. Не секрет, що техніка застаріла і потребує ремонту. Однак дорожники готові докласти максимум зусиль для виконань завдань, які ставлять перед ними Служба автомобільних доріг і «Луганський облавтодор».

Про те, як йдуть ремонтні роботи докладніше читайте в газеті «Попаснянський вісник».

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області