Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Місцеві ЗМІ Луганщини інформують про стан дорожньої галузі

Місцеві ЗМІ Луганщини інформують про стан дорожньої галузі

ЗМІ   Луганщини, як завжди, приділяють багато уваги стану справ у дорожній галузі. Місцеві газети  повідомляють про поточні та ямкові ремонти доріг, відновлення мостів,   про проблеми великовантажного транспорту. Все це  знаходиться в центрі уваги місцевої преси Луганщини.

Газета «Кремінщина» (08.09.2018) повідомляє про те, що однією з ключових українських реформ є реформування дорожньої галузі. Цього року відбулася децентралізація доріг і передача доріг місцевого значення з балансу «Укравтодору» на баланс облдержадміністрації. Спільно Службою автомобільних доріг в Луганській області, разом з ДП «Луганський облавтодор» та Луганською ВЦА-ОДА були визначені маршрути на дорогах державного значення і місцевого значення, які мають найважливіше соціальне значення та підлягають найшвидшого ремонту.

Сьогодні дорожники Луганщини працюють без вихідних для того, щоб наздогнати несвоєчасність фінансування. Тому і влітку, і восени дорожники мають наздоганяти час та використовувати кожен погожий день. За сприятливої погоди, у вересні-жовтні, роботи на дорогах місцевого значення будуть продовжуватися у всіх районах Луганщини, а перше за все, у Попаснянському, Сватівському районах. На сьогоднішній день, силами підрядників (перше за все ДП «Луганський облавтодор»), ведуться роботи у Новоайдарському, Новопсковському, Старобільському, Марківському районах.

У свіжому номері газети «Попаснянський вісник» (07.09.2018) повідомляється, що  з метою інспектування ходу відбудовчих робіт, на об’єкт приїхав головний командувач Операції Об’єднаних сил, генерал-лейтенант Сергій Наєв. На місці делегацію ознайомили із проектом відбудови та термінами здачі об’єкту, з його технічними характеристиками, а також детально поінформували щодо просування ремонтних робіт. Повний капітальний ремонт планується завершити на початку листопада поточного року.

Сергій Наєв урочисто вручив бійцям, які відновлюють міст, за гідний внесок у відбудову зруйнованої інфраструктури, професіоналізм, сумлінне виконання бойових завдань відзнаки Президента України «За участь в Антитерористичній операції» та інші відзнаки. Нагадаємо, що міст було пошкоджено у липні 2014

року незаконними збройними формуваннями. І ось, завдяки спільній співпраці районної та обласної влад та за підтримки українського Уряду відбувається  його капітальний ремонт. До такої відповідальної роботи з відновлення транспортної інфраструктури Луганської області було залучено воєнізовану Державну службу спеціального транспорту.

Як повідомляє газета «Сільська новь» (07.09.2018), на  сесії Троїцької райради депутати направили звернення на ім’я Президента України Петра, Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про виділення коштів на ремонт дороги державного підпорядкування від села Демино-Олександрівка через селище Троїцьке до міста Сватове. Це майже 80 кілометрів. Всього ж дорога Р-66 займає 218 кілометрів і проходить територією Луганської області через Дьоміно-Олександрівку – Троїцьке – Нижню Дуванку – Сватове – Кремінну – Рубіжне – Сєвєродонецьк – Лисичанськ – Гірське – Олександрівськ – Луганськ. Також депутати направили копії звернення до керівництва Луганської області – голові обласної державної адміністрації Юрію Гарбузу і начальнику служби автомобільних доріг в Луганській області Юрію Бережному.

«Луганщина.ua»  –  газета територіальних громад Луганської області. Газета виходить накладом у 50 тисяч примірників.  Цього разу у свіжому номері  газети «Луганщина.ua» від 05.09.2018 йдеться про роботу «Укратрансбезпеки» у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області