Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Місцеві ЗМІ В Попаснянському районі буде відремонтовано два мости

Місцеві ЗМІ В Попаснянському районі буде відремонтовано два мости

Як повідомляє газета «Попаснянський вісник», днями  Попаснянщину відвідав заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк. Основною метою робочої поїздки став ремонт мосту через річку Лугань у селі Троїцьке, який було пошкоджено ще у 2014 році незаконними збройними формуваннями.

Разом із заступником міністра на місто виїхали заступник голови облдержадміністрації Вадим Данієлян, голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун та військовослужбовці Державної служби спеціального транспорту.

Під час огляду мосту делегація прийняла рішення розпочати монтаж переправи через річку вже на початку серпня. На додаток вони оглянули ще й пошкоджений міст, розташований на автошляху Попасна-Бахмут.

За підсумками було прийнято рішення - цьогоріч завершити підготовку проектно-кошторисної документації та закласти до державного бюджету необхідну суму на ремонт бахмутського мосту і вже на наступний рік у квітні-травні розпочати ремонтні роботи. Докладніше про це читайте у газеті «Попаснянський вісник».

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області