Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » На ділянці автодороги «Кремінна - Торське» розпочався ремонт дорожнього покриття

На ділянці автодороги «Кремінна - Торське» розпочався ремонт дорожнього покриття

До уваги водіїв вантажного транспорту! На ділянці автодороги «Кремінна - Торське» розпочався ремонт дорожнього покриття.

У зв`язку з проведенням ремонтних робіт на ділянці автомобільної дороги О130501 «Кремінна - Торське» у межах Луганської та Донецької областей з 12 квітня закрито рух для водіїв вантажівок.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Луганській області та з метою забезпечення безпечних умов руху автотранспорту дорогами загального користування на час проведення поточного-середнього ремонту закрито рух вантажного автотранспорту на обласній автомобільній дорозі О130501 «Кремінна-Торське» км 3+000 – км 10+200. Ремонтні роботи триватимуть до 1 липня 2017 року.

Об’їзд буде здійснюватися за наступними автомобільними дорогами:

з міста Слов’янська автомобільною дорогою М-03 «Київ-Харків-Довжанський» до міста Бахмута;

автомобільною дорогою Т 13-02 КПП «Танюшівка»-Старобільськ-Артемівськ» до міста  Лисичанська;

автомобільною дорогою Р-66  КПП «Демине-Олександрівка»-Сватове-Лисичанськ –Луганськ до міста Кремінна.

Дорожники та правоохоронці звертаються до водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, з метою недопущення заторових явищ та ускладнення руху просимо вибирати маршрути прямування, враховуючи вищевказану інформацію.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт. Нагадуємо, що  комунальні дороги, дороги та мости у містах та районах - відповідальність місцевої влади.

Мережа автомобільних доріг загального користування Луганської області на підконтрольній українській владі території становить 3616,1 км, з яких: автодороги державного значення – 1177,1 км та місцевого значення – 2439 км.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області