Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » На дороги Луганщини вийшли потужні шнеко-роторні очищувачі снігу

На дороги Луганщини вийшли потужні шнеко-роторні очищувачі снігу

Негода, яка на початку цього тижня суттєво ускладнила проїзд автодорогами Луганської області, потрохи стабілізувалася. Четверо  діб майже цілодобово співробітники Служби автомобільних доріг у Луганській області разом з ДП «Луганський облавтодор» робили все можливе для ліквідації наслідників негоди: інтенсивні опади, сильний вітер  спричинили  ускладнення дорожнього руху.

На дороги вийшла вся  снігоприбиральна дорожня техніка, були задіяні  107 одиниць техніки. Проїзд було забезпечено. Проте,  внаслідок сильного вітру та опадів виникли  перемети. На деяких дорогах вони досягла 1-1,5 метра заввишки.

Для ліквідації переметів 24-25 та 26 січня були задіяні потужні шнеко-роторні механізми. Такі машини працюють у Білокуракінському, Старобільському, Новопсковському районах.

Ситуація на Луганщині повністю контрольована. Директор ДП «Луганський облавтодор» Олександр Коротун особисто перевірив як працюють шнеко-роторні механізми  у структурних підрозділах облавтодору. Начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Артем Арапов на постійному зв’язку з керівництвом Укравтодору та Луганської області, з усіма підрозділами ДП «Луганський облавтодор».

Працює диспетчерська служба, відбувається співпраця зі співробітниками ДСНС та Національної поліції.

Служба автомобільних доріг та ДП «Луганський облавтодор» звертаються до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області