Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » На дорозі Н-26 «Чугуїв – Мілове» працюють сватівчани

На дорозі Н-26 «Чугуїв – Мілове» працюють сватівчани

Роботи на дорозі Н-26 «Чугуїв – Мілове» вистачає для всіх, а ось експлуатаційне утримання відремонтованої дороги буде покладено на ДП «Луганський облавтодор».

С кінця квітня розпочався поточний середній ремонт на ділянках дороги  Н-26 «Чугуїв – Мілове» (дорога проходить через місто Старобільськ). Роботи виконуються приватними підрядниками,  підприємствами, котрих було обрано за результатами тендерів, які провела Служба автомобільних доріг у Луганській області у системі ProZorro.

Між тим, вистачає роботи і для філій  ДП «Луганський облавтодор».  З урахуванням поставлених завдань,  вони виконують аварійний ямковий ремонт на дорозі  Н-26 «Чугуїв – Мілове», приводять до  належного експлуатаційного стану узбіччя.

З метою збереження покриття дороги від подальшої руйнації та зменшення вірогідності виникнення аварійних ситуацій, дорожники Сватівщини  («Сватівський райавтодор») працюють на дорозі Н-26.

За словами дорожнього майстра Артема Ігоровича Бєліка, роботи ведуться на ділянці 123-127 км дороги Н-26. У бригаді задіяні 10 співробітників.  

Роботи на цій ділянці, на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області, ведуться гарячою асфальтобетонною сумішшю.

«Асфальт є, погодні умови сприяють роботі. На даній ділянці дороги роботи йдуть до завершення» - зазначив Артем  Бєлік. 

Окрім зазначених робіт, сватівчани працюють над оновленням дорожньої інфраструктури. На в’їзді до Луганщини, з боку Харківщини оновлюються інформаційні знаки.

Сьогодні стан справ у «Сватівському райавтодорі» складний, але все ж таки потроху підприємство оговтується від наслідників вибухів восени 2015 року. Нагадаємо, що внаслідок вибухів на армійських складах, основна база та техніка «Сватівського райавтодору», який був одним з найкращих на Луганщині, були вщент зруйновані.

За словами  начальника відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктора Миколайовича  Циганського,  якій проінспектував роботу, особлива увага приділяється якості проведення робіт.

Нагадаємо, що пріоритетними напрямами дорожнього будівництва на 2018 рік є автошляхи, які з’єднують область із сусідніми Харківською (Куп’янськ-Сватове) та Донецькою (Попасна-Лисичанськ, Старобільськ-Бахмут) областями, дороги Щастя-Станиця Луганська, Старобільськ-Новоайдар та дороги, що ведуть до Сєвєродонецька. Такі завдання ставить «Укравтодор» та Луганська обласна військова-цивільна адміністрація.

Нагадаємо, мережа автомобільних доріг загального користування Луганської області на підконтрольній українській владі території становить 3600 км, з них  близько 1200 км автомобільних доріг загального користування державного значення,  решта -  місцевого значення. Дороги місцевого значення з січня 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.