Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » На Луганщині ведуться роботи на мосту через річку Красна

На Луганщині ведуться роботи на мосту через річку Красна

Повним ходом йдуть роботи на мосту через річку Красна, що у Сватовому. Міст розташований на 136 кілометрі дороги державного значення Н-26 «Чугуїв - Мілове».

За словами начальника відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктора  Циганського, Сватівській міст було збудовано у 1963 році.

За час експлуатації, міст  зазнав значних руйнувань. В останні роки рух по ньому зазнав обмежень як по вантажу так і по скорості транспортних засобів. Саме тому, на рівні урядових структур, було прийнято рішення про його капітальний ремонт.

За результатами тендерів, роботи у Сватовому по ремонту мосту виконує підприємство  «Газпромресурс». Спеціалісти цього підприємства мають відповідний досвід мостобудування. Вони були задіяні під час ремонту шляхопроводу у Сєвєродонецьку та Старобільського мосту.

За словами виконроба  Сергія Бикова,  рух мостом не перекрито: спочатку ведеться демонтаж проїжджої частини (так звана низова частина) на одній половині мосту, потім на іншій. Працює світлофор, місце проведення робіт має спеціальну огорожу. Тобто, дорожники не заважають автомобілістам та пішоходам і навпаки – їм ніхто не заважає працювати.

В найближчих планах дорожників – демонтаж проїжджої частини на всіх прольотах мосту, потім будуть  демонтовані старі залізобетоні балки, після цього будуть ремонтувати несучі опори і ригелів на цих опорах, усилять підферменники під несучі конструкції та встановлення нових опорних частин. 

Важлива деталь – у даному випадку – роботи на Сватівському мості, дорожники не дуже залежать від погодних умов, і їх виконання продовжиться.  Запланована здача в експлуатацію Сватівського мосту у 2019 році.

Порядок та  безпеку дорожнього руху забезпечують поліцейські  Сватівського відділу поліції, сектору реагування Патрульної поліції міста Сватове.

За 2016-2018 роки на Луганщині були відбудовані та введені в експлуатацію, після ремонту, майже всі мости, а саме міст у Старобільську, Томашівський міст через річку Сіверський Донець, який  єднає місто Рубіжне з Лисичанськом. У червні цього року був відкритий міст у селищі Троїцьке, Попаснянського району.

Сьогодні військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту, яка входить до Міністерства оборони України, закінчують роботи з капітального ремонту Бахмутського мосту.

У 2014 році міст, що з’єднує Луганську та Донецьку області на автошляху Покровськ – Бахмут – Михайлівка через залізницю, було пошкоджено незаконними збройними формуваннями. І ось, завдяки спільній співпраці районної та обласної влади та за підтримки українського Уряду у червні 2018 року розпочалися роботи з його капітального ремонту. Це вже третій об’єкт  на Луганщині  на якому працюють  військові Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

Замовник відновлювальних робіт на мостах Луганщини - Служба автомобільних доріг, яка  провела тендер та обрала підрядників через систему ProZorro. Роботи з капітального ремонту мостів здійснюються за рахунок коштів Державного бюджету. Виконання проектно-вишукувальних робіт по  капітальному ремонту пошкоджених мостів Луганщини проходило за рахунок обласного бюджету.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області