Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Начальник філії «Троїцький райавтодор» Віктор Черніков став «Людиною року-2017»

Начальник філії «Троїцький райавтодор» Віктор Черніков став «Людиною року-2017»

Сильна, вільна, незалежна – ось якою ми хочемо бачити нашу країну. Ми мріємо, щоб наші діти жили у мирній державі, з сильною економікою, світлими перспективами. На Троїцькій землі проживає багато достойних людей, котрі щодня докладають максимум зусиль, аби ми жили краще.

Як повідомляє у свіжому номері Троїцька газета громадсько-політичне видання «Сельская новь», 26 грудня у районному будинку культури відбулось урочисте нагородження лауреатів районного конкурсу «Людина року-2017», яке проводиться щороку починаючи з 2004 року.

Премією «Людина року» нагороджуються представники малого та середнього бізнесу, державні та громадські діячі, професіонали своєї справи, талановита молодь, ті, хто успішно реалізував актуальні проекти, знайшов новаторські рішення, зробив вагомий внесок в розвиток району. Ці люди творять сучасне і майбутнє Троїцького краю й варті того, щоб їхні досягнення були зразком для інших.

Лауреатом у номінації у номінації «За багаторічне сумлінне служіння людям, своїй Вітчизні та професії» став Віктор Леонідович Черніков, начальник філії «Троїцький райавтодор» ДП «Луганський облавтодор».

Віктор Леонідович за час роботи у колективі райавтодору зарекомендував себе як висококваліфікований фахівець у дорожній галузі, досвідчений організатор.

Починав трудову діяльність у 1971 році водієм  Троїцького районному дорожньому відділенні. З 1983 до 1985 року працював механіком, з 1985 року до 2005 – головним інженером райавтодору. З березня 2005 року очолив філію «Троїцький райавтодор». Вправно керує всіма видами діяльності підприємства, забезпечує виконання завдань перед державним бюджетом, постачальниками та замовниками.

Безпосередньо здійснює керівництво службою охорони праці, контролює виконання заходів по зниженню та запобіганню травматизму та професійних захворювань на виробництві. Забезпечує правильне поєднання економічних та адміністративних методів керівництва, а також моральних та матеріальних стимулів підйому виробництва, підвищення відповідальності кожного робітника за доручену справу і підсумки роботи колективу.

Відзначений подяками, почесними грамотами, грамотами Служби Автодоріг в Луганській області, почесною відзнакою ОДА та обласної ради. У 2011 році за багаторічну та плідну працю був нагороджений відзнакою «Почесний дорожник України».

Символічно, що 2018 рік був названий губернатором роком   відновлення доріг Луганщини. Попереду велика робота.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області