Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Обережно – на Луганщині туман!

Обережно – на Луганщині туман!

Шановні водії, працівники автотранспорту та учасники дорожнього руху!

Зранку в Луганській області -  густий туман, видимість обмежується декількома десятками метрів, в результаті цього різко знижується оглядовість дороги, що може призвести до збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод.

Туман - це природне явище, що досить часто спостерігається восени. Особливо густий туман виникає вранішні та вечірні часи, накопичується в низинах та узбіч водоймищ, де видимість досягає менше 100 метрів. В результаті різкого обмеження видимості збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод на дорогах.

Шановні водії, пам’ятайте!

Коли немає нагальної потреби, то краще утриматись від поїздок автотранспортом, а прогулятися пішки. Якщо ж поїздка на автомобілі вкрай необхідна, то варто дотримуватись таких порад:

- вибирайте швидкісний режим, який забезпечував би своєчасне гальмування перед перешкодою, яка з'явилася зненацька;

- під час руху в колоні збільшить дистанцію між автомашинами - не менше 50 метрів, оскільки мокре дорожнє покриття збільшує гальмівний шлях автотранспорту;

- користуйтесь протитуманними фарами, якщо ваш автомобіль не обладнаний ними, то ввімкніть підфарники, не забувайте про ближнє світло фар;

- уважно слідкуйте за сигналами автомашин, що рухаються попереду;

- не допускайте різкого гальмування без особливих на те причин;

- при зупинці, плавно гальмуючи, займіть місце на узбіччі та ввімкніть аварійну сигналізацію, для того щоб позначити габарити вашого авто.

Будьте уважні та обережні в дорозі!

Також звертаємось до пішоходів з проханням бути уважними та обережними під час переходу проїзної частини. Не переходьте проїзну частину в невстановленому для цього місці, користуйтесь лише регульованими та нерегульованими перехрестями. Перед тим як перейти дорогу, потрібно впевнитись в безпеці свого маневру. При швидкому наближені до вас транспорту зупиніться та пропустить його. Крім того, у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходам необхідно виділити себе, мати на зовнішньому одязі світлоповертаючі елементи.

Тож, будьте пильними і уважними на дорогах, не нехтуйте Правилами дорожнього руху! Пам’ятайте, що ваше життя та здоров’я залежить тільки від вас самих!

У найближчі дні нічна температура від 0 до мінус 1, денна температура +6-9. Вітер південно-східний 5-9 метрів в секунду. За даними синоптиків, вже наступного тижня  вітер посилиться до штормових значень.  13-14 листопада  на Сході України вночі вріже до 5-8 градусів морозу, можливий  дощ та мокрий сніг.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області