Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Обережно! У зв’язку з надзвичайно сильними поривами вітру, на автодорогах Луганщини виникають перемети!

Обережно! У зв’язку з надзвичайно сильними поривами вітру, на автодорогах Луганщини виникають перемети!

Служба автомобільних доріг у Луганській області разом з ДП «Луганський облавтодор» роблять все можливе для ліквідації негоди. Інтенсивні опади, сильний вітер можуть спричинити ускладнення дорожнього руху та затори на автошляхах, внаслідок сильного вітру виникають перемети.

На дороги вийшла вся  снігоприбиральна дорожня техніка, задіяні  107 одиниць техніки. Для ліквідації переметів з самого ранку 24.01.2018  підготовлені і задіяні шнеко-роторні механізми.

За словами директора ДП «Луганський облавтодор» Олександра Коротуна, ситуація ускладнюється дуже сильним вітром. Напередодні, у районах та структурних підрозділах ДП «Луганський облавтодор»  Олександр Коротун особисто перевірив готовність шнеко-роторних механізмів.

Начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Артем Арапов на постійному зв’язку з керівництвом Укравтодору та Луганської області, з усіма підрозділами ДП «Луганський облавтодор».

«Головне завдання, яке перед нами поставили керівник  Укравтодор Славомір Новак та  очільник Луганщини Юрій Гарбуз – втримати ситуацію під контролем. Ми робимо все, що від нас залежить для того, щоб забезпечити безпечний та своєчасний проїзд дорогами Луганщини. Дякую всім дорожникам Луганщини за наполегливу і ретельну роботу», - додає Артем Арапов – «Наполегливо прошу водіїв та перевізників, всіх учасників дорожнього руху без нагальної потреби не виїжджати та не планувати маршрути на дальні відстані!».

Працює диспетчерська служба, відбувається співпраця зі співробітниками ДСНС та Національної поліції.

Служба автомобільних доріг та ДП «Луганський облавтодор» звертаються до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області