Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Обласна газета Луганщина.UA – «ЦЕНА СВЕТА ДЛЯ ЛУГАНЩИНЫ»

Обласна газета Луганщина.UA – «ЦЕНА СВЕТА ДЛЯ ЛУГАНЩИНЫ»

Обласна газета Луганщина.UA («Луганщина.ua»,  від 24 травня  2017) повідомляє про роботу Служби автомобільних доріг у Луганській області. Про це йдеться в інтерв’ю з керівником  Служби автомобільних доріг у Луганській області Артемом Араповим.

Через кожні вісім хвилин на дорозі - «сорокатонник»

«Основний пріоритет в роботі для нас сьогодні - це маршрут по перевезенню вугілля зі станції Рубіжне на Луганську ТЕС. В основному, весь цей шлях довжиною у 85 кілометрів ми вже пройшли ямковим ремонтом. Залишилися невеликі ділянки. Питання на контролі в Кабміні, в міністерстві інфраструктури, в Укравтодорі. У нас завдання забезпечити безпечний рух великовантажних автомобілів по цій ділянці дороги», - розповідає начальник Служби автомобільних доріг в Луганській області Артем Арапов.

Його хвилює та обставина, що грошей вистачає лише на ямковий, але аж ніяк не на капітальний ремонт важливої ділянки шляху. Гроші для ямкових ремонтів на деякі ділянки (в районі Новоохтирка) сьогодні надано з обласного бюджету. Щоправда, обіцяють «допомогти» Укравтодор та інші структури, але - в другому півріччі, «якщо це (тобто транспортування вугілля автомобілями) буде тривати постійно».

 «Можу сказати зі стовідсотковою впевненістю, що ця дорога не витримає навантаження з перевезення 4 тисяч тонн вугілля щодоби. Бо це 150 великогабаритних, 40-тонних автомобілів. Треба забезпечити вивантаження палива з залізниці в Рубіжному, перевезти до Щастя, тож коли порахувати, виходить, що одна завантажена машина проходитиме трасою кожні 8-10 хвилин! Слабкі місця дороги стануть наочними вже через місяць-півтора. Будуть просадки», - відповідає Артем Арапов.

 

Подробиці – у газеті Луганщина.UA. Читайте головну газету Луганської області. Дізнавайтеся про життя Луганщини з першоджерел.