Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Обласна газета Луганщина.UA - Українські військові допомагають відновлювати інфраструктуру Луганщини

Обласна газета Луганщина.UA - Українські військові допомагають відновлювати інфраструктуру Луганщини

Обласна газета Луганщина.UA («Луганщина.ua»,  від 04 травня 2017) знов пише про дорожників. Газета зазначає: «Українські військові допомагають відновлювати інфраструктуру Луганщини. Мова, зокрема, йде про капітальний ремонт мосту через річку Сіверський Донець на автомобільній дорозі загального користування Т-13-02. Цими днями, на початку травня, капітальний ремонт мосту вже розпочався. Міст розташований на 130 кілометрі дороги Т-13-02, він з’єднує Рубіжне та Лисичанськ.

Томашевський міст через річку Сіверський Донець   бойовики підірвали в травні 2014 року. За час військової агресії проти нашої країни на Луганщині було зруйновано шість мостів та один шляхопровід.

Що ж стосується Томашевського мосту, то відбудова ведеться за рахунок Державного бюджету. Замовник - Служба автомобільних доріг  провела тендер та обрала підрядників через систему ProZorro. Виконання робіт здійснюють підрядні організації, які виграли тендери на відкритому майданчику. Тендер вартістю 12,5 мільйонів виграла Державна спеціальна служба транспорту. До речі, спочатку вартість проекту була  16,5 мільйонів, але військові запропонували нижчу ціну. Роботи будуть виконувати військовослужбовці 19 окремого мостового загону 26-го об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України. Військові мають відповідну техніку для виконання всього комплексу робіт з капітального ремонту. Планується задіяти до 20 одиниць спеціальної техніки.

Газета повідомляє, що днями на Луганщині побував голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту, генерал-лейтенант Микола Мальков.  Він проінспектував готовність  Служби до початку робіт  та поставив завдання виконати капітальний ремонт не за 7 місяців, як це зазначено у Паспорті об’єкта, а до Дня Незалежності України – до 24 серпня цього року». Подробиці – у газеті Луганщина.UA. Читайте головну газету Луганської області. Дізнавайтеся про життя Луганщини з першоджерел.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області