Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Обласна газета Луганщина.UA знов пише про дорожників

Обласна газета Луганщина.UA знов пише про дорожників

Днями за участю заступника голови облдержадміністрації Вадима Данієляна відбулась нарада щодо капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення та інших об’єктів інфраструктури.

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, Служби автомобільних доріг у Луганській області, ДП ≪Луганський облавтодор≫ та представники Національної поліції в Луганській області.

Першим виступив директор Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження облдержадміністрації

Сергій Шелест. Він розповів, що на поточний та капітальний ремонт доріг загального користування державного та місцевого значення з обласного бюджету виділено 209 млн грн, ще 38 млн грн – на узгодженні у Верховній Раді України.

– Особлива увага приділяється питанням щодо правильного та ефективного

освоєння виділених коштів,– наголосив Сергій Шелест.

– У першу чергу буде ремонтуватися дорожнє полотно державного та місцевого значення. Вже проведені всі необхідні тендери та йде процесс укладання договорів з підрядниками.

Гостро стоїть проблема щодо комунальних автомобільних доріг. Дається взнаки слабка підготовка комунальних підприємств до роботи та їхня відмова виділяти фінансування на ремонт.

У свою чергу директор ДП ≪Луганський облавтодор≫ Олександр Коротун зазначив, що з настанням сприятливих погодних умов в області планують

провести ямковий ремонт.

– Для безперебійного приведення до належного експлуатаційного стану та для безаварійного безпечного пересування автомобільними дорогами загального користування області підготовлено до роботи 13 бригад, які ліквідуватимуть ямковість гарячим асфальтобетоном та 9 бригад – струменевим методом, – розповів Олександр Коротун.

Основні сили будуть направлені на соціально значимі шляхи Старобільського, Новоайдарського, Кремінського, Попаснянського, Біловодського, Сватівського та Білокуракінського районів.

– Загалом з початку року вже ліквідовано понад 3200 м ям на 55 км автомобільних дорогах загального користування, – повідомив Олександр Коротун.

Подробиці – у газеті Луганщина.UA. Читайте головну газету Луганської області. Дізнавайтеся про життя Луганщини з першоджерел.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області