Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Перші кроки по відновленню мосту на передовій у Троїцькому - «Попаснянський вісник»

Перші кроки по відновленню мосту на передовій у Троїцькому - «Попаснянський вісник»

Одна з найгостріших проблем району – це два зруйновані під час бойових дій мости. Особливу тривогу викликає міст через ріку Лугань у селі Троїцьке, який є єдиним шляхом, що з’єднує цей населений пункт з «великою землею».

Як повідомляє у свіжому номері від 18.08.2017 газета «Попаснянський вісник», два місяці тому, під час виїзного прийому голови райдержадміністрації Сергія Шакуна, мешканці села висловлювали сподівання, що влада нарешті зможе зрушити справу з мертвої точки і міст почнуть ремонтувати.

З того часу районним керівництвом здійснені певні кроки, які посприя-ли тому, що вирішення цього питання виведено на державний рівень і відновлювальні роботи вже розпочалися. 11 серпня Сергій Шакун здійснив робочу поїздку на місце роботи військових будівельників, які працюють на об’єкті. Приємним став той факт, що у найкоротші терміни вже побудовано об’їзну насипну дорогу через річку, при цьому переправа знаходиться в безпосередній близькості до мосту, що зручно як пішоходам, так і автотранспорту.

Очільник району ознайомився із ходом ремонтних робіт, поспілкувався із керівником будівельної бригади, поцікавився термінами виконання робіт, запитав чи є у людей, які працюють, виробничі проблеми або побутові незручності.  Вважаємо за доцільне повідомити, що військові будівельники тимчасово розміщені для проживання у будівлі Попаснянської ЗОШ №27.

Докладніше про це читайте у газеті «Попаснянський вісник».

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області