Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » «Першими якість ремонту перевіряють місцеві жителі, в тому числі й ... чотирилапі», - дорожній майстер Юрій Самойлов

«Першими якість ремонту перевіряють місцеві жителі, в тому числі й ... чотирилапі», - дорожній майстер Юрій Самойлов

Продовжуються роботи з ямкового аварійного ремонту на автомобільних дорогах загального користування державного значення. Роботи, на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області, виконують філії підрядної організації ДП «Луганській облавтодор». Служба автомобільних доріг у Луганській області веде постійний контроль за тим, як працюють  філії ДП «Луганський облавтодор» та інші підрядники.

«Кремінський райавтодор» працює на дорозі Р-66. Під час підготовки до ремонту застосовується метод холодного фрезерування, зачистка та ґрунтовка фрезерованих ям, контролюється якість та температура асфальтобетонної суміші, рівність покриття, спряження відремонтованих ділянок з існуючим покриттям. Суміш привозять з Кремінського асфальто-бетонного заводу, температура відповідає технологічним вимогам – 165 градусів.

«Виконуємо ямковий ремонт на дорозі Р-66 на ділянці від початку села Житлівка до закінчення села Піщане. Спочатку, робимо фрезерування, зачистку, потім укладка асфальтобетону», - розповів дорожній майстер «Кремінського райавтодору»  Юрій Олександрович Самойлов.

У найближчі тижні роботи на зазначеній дільниці дороги будуть продовжені.

«Дорожники – звичайні люди, а не «залізні роботи». Як і всі, вони вміють посміхнутися. Першими якість ремонту дороги перевіряють місцеві жителі селища Піщане, в тому числі й ... чотирилапі. Хіба це миле кошеня не може визвати посмішку?», - зауважив  майстер Юрій Самойлов.

Нагадаємо, у Фейсбуці хітом цьогорічного березня стало фото дорожників на фоні снігових наметів висотою понад три с половиною метри - саме таке можна було побачити на автодорозі Т 1308 (Старобільськ-Марківка).

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області