Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Робота дорожників у центрі уваги преси Луганщини

Робота дорожників у центрі уваги преси Луганщини

«Луганщина.ua»  –  газета територіальних громад Луганської області. Газета виходить накладом у 50 тисяч примірників.  Її читають у багатьох куточках Луганщини, вона безкоштовно розповсюджується по всій області.   У свіжому номері публікується великий матеріал «Дороги, яки ми обираємо. Коли дороги Луганщини стануть гарними?».

На словами журналістів, вже майже добіг кінця календарний рік. В цей час, зазвичай, різноманітні служби та відомства починають підводити підсумки своєї роботи. Не стали виключенням й представники дорожньої галузі Луганщини. Тим більше, що цьогоріч їм є про що розповісти.

В ході активної фази АТО у 2014-2015 роках дороги області зазнали критичних руйнувань: внаслідок бойових дій були зруйновано 7 мостових споруд, внаслідок пересування військової техніки значно пошкоджена вся конструкція дорожнього одягу на багатьох напрямках. Надмірне навантаження на дороги потягла за собою і неможливість перевезення вантажів залізничним транспортом.

При цьому у 2014-2015 роках грошей на ремонт та обслуговування доріг у регіоні не було зовсім! Дещо краще стало в 2016-му році. Позитивні зміни пов’язують з новим керівництвом Луганщини: нині обласна влада та особисто губернатор Юрій Гарбуз приділяють значну увагу дорожній галузі. Прийнято регіональну цільову програму дорожнього будівництва на 2016-2019 роки. Загальна вартість заходів по ній перевищує 3,2 млрд грн.

Тож про те, як відбудовуються дороги та мости нашого регіону, в інтерв’ю газеті «Луганщина.ua» розповів начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Артем Арапов.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області