Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Щодо коментарів на сторінці Служби автомобільних доріг у Луганській області

Щодо коментарів на сторінці Служби автомобільних доріг у Луганській області

У коментаріях до наших публікацій  можна прочитати дописи, у яких читачі критикують стан справ з дорогами Луганщини. Ми не видаляємо коментарі читачів, за виключенням тих, які містять матерні лайки.

Ні для кого не секрет, що на Луганщині близько 80 відсотків доріг загального користування уражені характерними руйнуваннями та перебувають у незадовільному експлуатаційному стані.  Цьому є об’єктивні причини.

По-перше, багато років проблемами автомобільних доріг ніхто не займався, але суттєво вплинуло проведення АТО.

По-друге, критичних руйнувань, дороги зазнали в ході активної фази АТО,  коли внаслідок прямих бойових дій були зруйновані 7 мостових споруд, внаслідок пересування великовагової  і гусеничної військової техніки  було пошкоджене не тільки покриття проїзної частини, а й вся конструкція дорожнього одягу.

По-третє,  через відсутність можливості перевезення вантажів залізничним транспортом, змінився склад транспортного потоку по дорогам загального користування, що потягло за собою надмірне навантаження на дороги Луганської області. Особливо загрозливий характер, внаслідок перевищення тоннажу важковаговиками (зерно везуть фурами, вага який перевищує 60-70 тонн),  зазнали дороги на півночі області – там, де знаходяться традиційні сільські райони.

2014 рік - фінансування доріг – нуль гривень.

У 2015 році на експлуатаційне утримання та поточний  ремонт – загалом по Луганській області виділено  76,433 млн. грн.

2016 рік -  215,731 млн. грн.

У 2017 році на роботи по утриманню доріг та на поточний і середній ремонт – 404,158 млн. грн.

2018 рік (план) – 784,674 млн.грн.

Стан справ з ремонтом та будівництвом доріг знаходиться на контролі Луганської ОДА. Так, нещодавно, під час селекторної апаратної наради, яку проводив очільник Луганщини Юрій Гарбуз, було окреслено плани щодо ремонту автошляхів.

Нагадуємо, на сьогоднішній день на території Луганської області налічується 5 898,6 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616,1 км, з яких 1 177,1 км доріг державного значення і 2 439 км – місцевого.

Експлуатаційне утримання зазначеної мережі автомобільних доріг загального користування Луганської області здійснює ДП «Луганський облавтодор», філії якого розташовано в кожному  районному центрі у кількості 12 дорожньо-будівельних підприємств з власними під'їзними залізничними коліями, асфальтобетонними заводами, дорожньо-будівельною технікою та цехом по виготовленню дорожніх знаків. З 1 січня 2018 року за Службою автомобільних доріг у Луганській області та відповідно за ДП «Луганський облавтодор» залишилися дорогі державного значення. На баланс структурного підрозділу передано 146 обласних автодоріг протяжністю 1731,9 км та 470 районних автодоріг протяжністю 2216,1 км.

На відміну від різного роду «критиканів», дорожники мовчки працюють і щоденно доводять свій патріотизм конкретними справами. Ми готові до співпраці, дякуємо всім за увагу. Дякуємо, що залишаєтесь з нами. 

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області