Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Славомір Новак перевірив стан справ на Луганщині

Славомір Новак перевірив стан справ на Луганщині

12.07.2017 року керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак з робочою поїздкою відвідав Луганщину. Варто зауважити, що це перший візит: за три роки поспіль (з початку проведення АТО) жоден керівник Укравдору  сюди не приїздив.

Під час поїздки Славомір Новак разом із заступником голови Луганської  облдержадміністрації Вадимом Данієляном ознайомились з ходом відновлювальних робіт на об’єктах дорожньої інфраструктури. Їх супроводжували  начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Артем Арапов, директор державного підприємства «Луганський облавтодор» Олександр Коротун та співробітники Державного агентства автомобільних доріг України.

Делегація, на чолі з Новаком, проінспектувала закінчення  поточного середнього  ремонту автомобільної дороги загального користування «Кремінна-Торське», капітальний ремонт Томашівського мосту через річку Сіверський Донець (міст з’єднує Рубіжне та Новодружеськ), закінчення  ремонту ділянки автомобільної дороги «Демино-Олександрівка»-Сватове-Лисичанськ-Луганськ (дорога Р-07), відвідала зруйнований у 2015 році Сватівський райавтодор.

Високо оцінивши якість відновлювальних робіт, пан Славомір висловив сподівання, що підрядник, що займається ремонтом Томашівського мосту, 19 окремий мостовий загін 26 об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту, у подальшому буде відбудовувати інші об’єкти області та пообіцяв особисто завітати на відкриття мосту.

«Це дуже важливий об’єкт транспортної інфраструктури Луганщини. Загалом, вважаю, що ремонт мостів та доріг на Сході України є пріоритетом для нашого агентства. Нам потрібно виділяти більше коштів саме на відновлення доріг на Луганщині, бо якість більшості з них дуже погана. Це наш спільний виклик», – наголосив Славомір Новак.

У свою чергу, Вадим Данієлян висловив подяку пану Славоміру від імені голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза та зауважив, що ми завжди готові до співпраці щодо відновлення інфраструктури.

Заступник голови облдержадміністрації звернув увагу, що загальна сума фінансування, необхідна на відновлення доріг і інфраструктури області, складає 4,2 млрд грн.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області