Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Снігопади продовжуються, дорожники працюють цілодобово

Снігопади продовжуються, дорожники працюють цілодобово

Складні погодні умови продовжують  надавати клопоту дорожникам Луганщини.  Луганська область  перебуває під впливом циклону який зайшов з боку Харківщини. 

26.12.2018 на півночі Луганщини було сніжно. У деяких районах (Біловодський, Білокуракинський, Троїцький, Сватівський) висота снігового покрову досягала 20-30 см.

З 22.00 26.12.2018 сніжить по всій території області.  Температура повітря коливається від -2 до – 6 морозу вночі, вдень від 0 до мінус 2.  

Проїзд автомобільними дорогами Луганської області забезпечено. Перекриття доріг, обмеження  руху для вантажного та пасажирського транспорту  не допущено. ДП «Луганський облавтодор» задіяв всю наявну техніку.

Експлуатаційне утримання мережі автомобільних доріг загального користування державного значення в Луганській області здійснює ДП «Луганський облавтодор», філії якого розташовано в кожному  районному центрі у кількості 12 дорожньо-будівельних підприємств.

«Єдине підприємство в області, яке займається очищенням доріг державного значення ДП «Луганський облавтодор». З ночі 26.12.2018 та ранком 27.12.2018 на дороги вийшла вся спецтехніка філій ДП «Луганський облавтодор». Кількість задіяної техніки та кількість співробітників збільшилася.

26.12.2018 на дорогах  працювало 122 одиниці техніки та близько 160 співробітників. Дорожники  були задіяні  на прибиранні снігу та на обробці  покриття піщано-соляною сумішшю. На прохання ДСНС, Патрульної поліції ми приходимо на допомогу службам, які працюють на комунальних дорогах, наприклад, так сталось щойно у Лисичанську» - зазначив Олександр Коротун.

За словами директора ДП «Луганський облавтодор» Олександра Коротуна, дорожники працюють у цілодобовому черговому режимі. Наразі задіяна вся наявна техніка, у разі потреби, для ліквідації снігових переметів будуть додатково задіяні шнеко-роторні снігоочищувачі.

Олександр Коротун звернувся до всіх учасників дорожнього руху з проханням щодо дотримання  Правил дорожнього руху.  

Він закликав водіїв по можливості утриматися  від поїздок власним транспортом на далекі відстані під час погіршення погодних умов. Під час планування своїх маршрутів зважайте на прогнози синоптиків.

За повідомленнями синоптиків, до кінця тижня, а відповідно і до кінця року на Луганщині очікується  сніг,  місцями сильні опади та ожеледь. Температура вночі знизиться  до 10-12, місцями 16-18 морозу, вдень від 5 до 7 морозу. Вітер очікується південно-західний з переходом на західний 7-12 м/с, ближче до кінця тижня –  північно-східний. У разі посилення вітру є загроза виникнення  снігових переметів на автомобільних шляхах.

Нагадуємо, протягом останніх днів  у низці областей України на дорогах різко погіршилися погодні умови. Такі погодні умови зумовили часткове порушення руху транспорту на автомобільних дорогах, у деяких областях (Полтава, Кіровоград, Дніпро, Запоріжжя) відзначаються чисельні затори. 

Нагадаємо, мережа автомобільних доріг загального користування Луганської області на підконтрольній українській владі території становить 3600 км, третина  з них автодороги державного значення, решта -  місцевого значення. Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Закликаємо, всіх учасників дорожнього руху, з усією відповідальністю поставитися до погодних змін. Слідкуйте за встановленими дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте дозволену швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області