Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Співробітники Кремінського автодору проводять роботи щодо експлуатаційного утримання доріг та штучних споруд

Співробітники Кремінського автодору проводять роботи щодо експлуатаційного утримання доріг та штучних споруд

На Луганщині ведуться роботи  по ліквідації ямковості та тріщин на дорогах Луганської області. Окрім того, дорожники проводять роботи щодо експлуатаційного утримання доріг та штучних споруд,  займаються фарбуванням,  відновленням пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту.

На знімках: працюють співробітники Кремінського автодору. За Кремінським автодором закріплено 300 кілометрів доріг. З них 39 кілометрів – це дороги державного значення, 27 – територіальних, всі інші – районного і місцевого значення. Директор Кремінського автодору - Олександр Євгенович Мацегора.

У нинішньому році  проводиться  ямковий ремонт на аварійних ділянках автодоріг державного значення: Р-66 Демино-Олександрівка-Сватове-Лисичанськ-Луганськ та Т-13-02 Танюшівка-Старобільськ-Бахмут.

Наступним буде проведення ремонтів на автодорогах місцевого значення, згідно з планами-завданнями, які філія отримує кожного місяця від Служби автомобільних доріг Луганської області.

Служба автомобільних доріг області постійно контролює хід виконання всіх робіт.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області