Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Стан справ у дорожній галузі – у центрі уваги місцевої преси Луганщини

Стан справ у дорожній галузі – у центрі уваги місцевої преси Луганщини

Стан справ у дорожній галузі – ремонти доріг та мостів, відновлення роботи асфальто-бетонного заводу, проведення тижнів безпеки та виділення коштів на «дорожні проекти», знаходяться в центрі уваги місцевої преси Луганщини.

Так, у свіжому номері Сватівської газети «Голос громади» від 08.06.2018 повідомляється, що нарешті у Сватівському районі розпочався ремонт траси Н26 (Чугуїв – Мілове). Це дорога від Куп’янського району Харьквіської області через Сватове до Старобільська.

За словами керівника філії «Сватівський райавтодор» Ігоря Бєліка, від кордону з Куп’янським районом планується відремонтувати трохи більше 20 км дороги. Також вже виконаний ремонт дороги біля блок-посту, частково у напрямку Сватового аж до мосту. Але на Розкопаній частина дороги так і залишається поки що не відремонтованою. За інформацією дорожників, цього року її планують все ж відремонтувати. Газета сподівається,  що  дорожники виконають всі заплановані ремонтні роботи, на які так довго чекають сватівчани.

У свіжому номері газети «Вісник Новоайдарщини» від 09.06.2018 повідомляється про те, що в Новоайдарі, після п’яти років простою, відновив роботу асфальто-бетонний завод (АБЗ). У зв’язку з цим журналісти зустрілися з головою РДА В.В. Сергієнком та головою райради В.В. Макогоном та попросили прокоментувати дану подію.

- Ініціатива щодо відродження заводу належить райдержадміністрації та районній раді. Ми неодноразово на різних рівнях порушували питання щодо відновлення працездатності АБЗ. І нас почули: як обласна адміністрація, так і Державна служба автомобільних доріг. Перша експериментальна партія асфальту обсягом в 50 тонн була випущена вже минулого тижня, - повідомляє В.В. Сергієнко.

- Яка потужність підприємства? Кількість працівників?

- На теперішній момент продукція виробляється невеликими партіями. Залежно від потреб. А взагалі потенціал АБЗ, за попередніми розрахунками, становить до 300 тонн матеріалу в день. В даний момент на підприємстві працюють 12 співробітників. Майже всі мають досвід роботи на АБЗ. Хочу висловити подяку всім людям, які доклали максимум зусиль, щоб зберегти завод. Не дали його розтягнути чи порізати на метал. Обладнання знаходиться в робочому стані, хоча й потребує модернізації. Сподіваємось, що інвестори осучаснять всі технологічні процеси. Час не стоїть на місці.

АБЗ, в першу чергу, буде обслуговувати підрядні організації, які ремонтуватимуть дороги Новоайдару, Щастя, Старобільського та Сєвєродонецького напрямків, а також Новопскова та сіл Новоайдарського району.

Відновлений АБЗ має декілька переваг. В першу чергу, це дозволить прискорити ремонт доріг. Знизиться в рази собівартість продукції в порівнянні з тим, якщо її вести з Кремінної чи Старобільську. Асфальт не встигне охолонути. Крім того, ми будемо мати можливість постійно контролювати якість асфальту. З огляду на сьогоднішній стан автомобільних доріг, можна сказати, що завод буде забезпечений роботою на роки вперед.

«Луганщина.ua»  –  газета територіальних громад Луганської області. Газета виходить накладом у 50 тисяч примірників.  Її читають у багатьох куточках Луганщини, вона безкоштовно розповсюджується по всій області. 

Цього разу у свіжому номері  газети «Луганщина.ua» від 06.06.2018 йдеться про те, що будівництво доріг – знаходиться серед пріоритетів обласних програм. Загальний обсяг фінансування регіональних цільових програм у 2017 році склав 1 млрд 243 млн грн, що втричі перевищує показники попереднього року (414,2 млн).

Такі цифри прозвучали на засіданні колегії Луганської облдержадміністрації, де були підбиті підсумки реалізації заходів зазначених програм. Зі слів заступника директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації Ольги Севостьянової, з початку 2017 року в області діяло 30 регіональних цільових програм, а впродовж року були затверджені ще 13.

При цьому 90% загального обсягу фінансування було спрямовано на реалізацію 10 регіональних програм. Йдеться про адаптацію переселенців (305,3 млн грн), залучення інвестицій, підтримку малого і середнього бізнесу (240,3 млн грн), дорожнє будівництво (193,4 млн грн). Подробиці читайте на сторінках «Луганщини.ua».

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області