Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Старобільскі дорожники працюють на дорозі Т-13-02

Старобільскі дорожники працюють на дорозі Т-13-02

Співробітники філії «Старобільська дорожньо-експлуатаційні дільниця (ДЕД)» ДП «Луганський облавтодор» проводять аварійний ямковий ремонт на територіальній автодорозі державного значення Т-13-02 «Контрольно-пропускний пункт «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут». 

Головний інженер філії «Старобільська дорожньо-експлуатаційні дільниця (ДЕД)» Віталій Лопатін розповів що саме зараз роботи ведуться на ділянці 66 км + 100 (у самому місті).

«З початку літа був проведений аварійний ямковий ремонт на дорогах державного значення - 10000 кв. метрів, на дорогах місцевого значення – 4000 кв. метрів. Ямковій ремонт у цей період виконувався із застосуванням гарячого асфальтобетону та струменевим методом – зазначив Віталій Лопатін – У серпні – вересні  роботи будуть продовжуватися. Ми плануємо працювати на дорогах Т-13-02 «Контрольно-пропускний пункт «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут», Н-26 Чугуїв - Мілове (через місто Старобільськ)».

Втім, за словами Віталія Лопатіна, головна проблема поганого стану доріг на Старобільщині, зерно-трейлери, які йдуть з перевантаженням, руйнують дороги. Ситуація вкрай загострюється під час жнив.

«Ми ремонтували дорогу Н-26, поблизу місцевого елеватора. Але сьогодні  великотоннажні трейлери, які важать по 40 тон і більше, майже знищили результати нашої роботи. І таке відбувається скрізь на Старобільщині. Вага такого трейлера сягає щонайменше 50 тон, а часто-густо і 60, і всі 80 тон. Для порівняння, залізничний вагон вміщує 60 тон».

Віталій Лопатін додав також, що на Старобільщині проводиться весь комплекс робіт з експлуатаційного утримання доріг: замінюються пошкодженні дорожні знаки та бар’єрне огородження на мостах, оновлюються пішохідні переходи та зупинки, облаштовуються узбіччя та інше.

Нагадуємо,  на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області, філії підрядної організації ДП «Луганській облавтодор»  проводять роботи з ямкового аварійного ремонту на автомобільних дорогах загального користування державного значення. Основна мета аварійного ямкового ремонту – забезпечення безаварійного проїзду, але окрім цього, дорожники виконують і інші роботи.

Нагадаємо, мережа автомобільних доріг загального користування Луганської області на підконтрольній українській владі території становить 3600 км, з них  близько 1200 км автомобільних доріг загального користування державного значення,  решта -  місцевого значення. Дороги місцевого значення з січня 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області