Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Сватівський райавтодор працює на дорозі державного значення Р-66, 95-97 кілометри

Сватівський райавтодор працює на дорозі державного значення Р-66, 95-97 кілометри

З метою збереження покриття доріг від подальшої руйнації та зменшення вірогідності виникнення аварійних ситуацій, дорожники Луганщини посиленими темпами проводять роботи з ліквідації аварійної ямковості.

«Сватівський райавтодор працює на дорозі державного значення Р-66, 95-97 кілометр, проводиться аварійний ямковий ремонт. Ці роботи потрібні саме для забезпечення безаварійного проїзду», - говорить виконроб Михайло Олександрович Пархоменко. Він, до речі, працює в дорожній галузі близько 25 років.

За словами Михайла Пархоменка, стан справ у «Сватівському райавтодорі» складний, але все ж таки потроху підприємство оговтується від наслідників вибухів восени 2015 року. Нагадаємо, що внаслідок вибухів на армійських складах, основна база та техніка «Сватівського райавтодору», який був одним з найкращих на Оуганщині, були вщент зруйновані.

«Але люди вистояли, ніхто не покинув працювати, ніхто розщитався, не покинув підприємство. Відбудова триває своїми силами, під керівництвом директора Ігоря Миколайовича Беліка. Тримаємося і будемо триматися!»,  - додав виконроб Михайло Олександрович Пархоменко.

Отже, «Сватівський райавтодор працює на дорозі  Р-66, 95-97 кілометри. Роботи на цій ділянці, на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області, ведуться гарячою асфальтобетонною сумішшю.

За словами директора ДП «Луганській облавтодор»  Олександра Коротуна,  першочергове завдання - виконання робіт на автошляхах з найбільш інтенсивним й навантаженим рухом та на найбільш проблемних ділянках автодоріг. Роботи з ліквідації ямковості тривають та будуть продовжені і надалі при сприятливих погодних умовах. Кількість та розміщення бригад може змінюватись у зв’язку з виробничими потребами.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.