Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Ситуація на дорогах Луганщини ускладнюється дуже сильним вітром

Ситуація на дорогах Луганщини ускладнюється дуже сильним вітром

На Луганщині у ніч з 22 на 23 січня 2018 року значно погіршилися погодні умови.  Висота снігового покрову сягає 20-30 см, подекуди кучугури по півметра і вище.  Сильний вітер  призвів до утворення снігових переметів на автомобільних дорогах загального користування.  

На фото – ситуація у Кремінському районі, а також на під’їзді до міст Рубіжне та Сєвєродонецьк і на дорозі Р-66. 

За словами директора ДП «Луганський облавтодор» Олександра Коротуна, ситуація ускладнюється дуже сильним вітром. «Не встигають дорожники очистити сніг, як через 30-40 хвилин дорогу знов засипає. Але дякуючи оперативному реагуванню, ситуація на дорогах контрольована. Перекриття доріг із-за негоди не допущено», - підкреслив  Олександр Коротун.

Співробітники  структурних підрозділів ДП «Луганський облавтодор» будуть працювати  у посиленому режимі до стабілізації ситуації та повної ліквідації негоди.

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області Артема Арапова, обласна влада – Луганська облдержадміністрація -   тримає ситуацію на контролі та сприяє діяльності дорожників.  Не зважаючи на те, що місцеві дорогі, у рамках децентралізації передані  на баланс облдержадміністрації, всі роботи на них будуть проводитися  у повному обсязі.

«Безпека на дорогах, оперативне реагування на негоду - таке завдання ставить перед всіма службами керівник Луганської облдержадміністрації - обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз. Саме на стабільну, наполегливу та ретельну працю дорожників розраховують мешканці Луганщини», - підкреслює  Артем Арапов.

Служба автомобільних доріг та ДП «Луганський облавтодор» звертаються до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці. Тут завжди свіжі новини - фото та відео-звіти. 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області