Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Томашівський міст під загрозою затоплення та руйнування

Томашівський міст під загрозою затоплення та руйнування

Служба автомобільних доріг у Луганській області проводить постійний моніторинг рівня води у місцевих річках. Рівень води у знизився, але склалася загрозлива надзвичайна ситуація на річці  Сіверський Донець у районі Томашівського мосту.

За словами начальника відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктора Циганського, станом на 20.04.2018 на 10.00, Томашівський опинився  під загрозою затоплення, конструкції мосту можуть зазнати значних руйнувань, сполучення між містами Рубіжне – Новодружевськ – Лисичанськ під загрозою.

Кілька днів тому на Томашівському мосту  через річку Сіверський Донець працювали співробітники Головного управління ДСНС України у Луганській області, додаткову техніку надала Лисичанська філія ДП «Луганський облавтодор». За допомогою важкої техніки витягували затоплені дерева, забезпечували проходження води під мостовою спорудою.

 «На мосту працювали  співробітники державної пожарно-рятувальної частини № 38 місто Новодружевськ. Але починаючи з 16.04.2018 і по даний момент, рятувальники, помилково думаючи про те, що загроза паводку спала, залишили місця проведення робіт.  Як наслідок – підняття води, загроза затоплення  та руйнування мосту.

Ми – Служба автомобільних доріг у Луганській області - звертаємося до Головного управління ДСНС України у Луганській області з проханням невідкладно направити людей на відновлення робіт з прочистки русла річки Сіверський Донець, саме на Томашівський  міст. Зі свого боку, ми готові докласти всіх зусиль для виправлення ситуації на краще», - зазначив Віктор Циганський.

Нагадаємо, Томашівський міст з’єднує два міста – Лисичанськ (його передмістя Новодружеськ) та Рубіжне. Томашівський міст розташований на 130 кілометрі дороги Т-13-02  (автодорога державного значення «КПП Танюшівка-Старобільськ-Бахмут»). Міст було відновлено - після підриву бойовиками у 2014 році – у 2017 році.

Віктор Циганський також додав, що на річці  Сіверський Донець  існує загрозу того, що, річка Дон, у місті впадання в неї Дінця, може «підперти» Сіверський Донець, тоді можливе підняття рівня води у Станично-Луганському, Новоайдарському районах. Віктор Циганський зауважує,  що повністю зняття загрози паводку можна очікувати не раніше кінця квітня – початку травня. Служба автомобільних доріг у Луганський області проводить щоденний моніторинг рівня води на річках Луганщини.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.  

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області