Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Третю добу дорожники Луганщини працюють у цілодобовому режимі – Артем Арапов

Третю добу дорожники Луганщини працюють у цілодобовому режимі – Артем Арапов

З ночі 22.01.2018 Луганщина опинилася у сніговому полоні, вийти з якого допомагає  вся наявна потужна дорожня техніка та розуміння важливості поставлених відповідальних завдань.  Погіршення погодних умов сталося у ніч з 22 на 23 січня.  Висота снігового покрову сягає 20-30 см. Внаслідок потужного вітру утворилися снігові переметів на автомобільних дорогах загального користування. Пориви вітру досягали 25-30  м/с, подекуди вітер  був 35 м/с.  

На дороги вийшла вся  снігоприбиральна дорожня техніка.  Третю добу поспіль  у ліквідації негоди задіяні 107 одиниць техніки, у тому числі більше 30 комбінованих дорожніх машин (КДМ),  потужні трактори та інша снігоприбиральна техніка. Для ліквідації переметів з ранку 24.01.2018  підготовлені і задіяні шнеко-роторні механізми. За словами директора ДП «Луганський облавтодор» Олександра Коротуна, ситуація ускладнюється дуже сильним вітром. Хуртовина призводить до того, що тільки-но очищені дороги замітає протягом 40-50 хвилин. Але на Луганщині перекриття доріг із-за негоди не допущено.

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області Артема Арапова, керівник Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Славомір Новак поставив завдання зробити все необхідне для ліквідації наслідків надскладних погодних умов. Теж саме завдання ставить керівництво Луганської обласної ВЦА та очільник Луганщини Юрій Гарбуз.

«Саме тому, дорожники Луганщини пропри всі складнощі, роблять все належне, щоб якомога швидше  забезпечити ліквідацію наслідників негоди та врятувати Луганщину з снігового полону. Задіяні всі наявні ресурси, третю добу дорожники Луганщини працюють у цілодобовому режимі. Співробітники  структурних підрозділів ДП «Луганський облавтодор» будуть працювати  у посиленому режимі до стабілізації ситуації та повної ліквідації негоди», - наголошує Артем Арапов.

За словами директора ДП «Луганський облавтодор» Олександра Коротуна, дорожники тримають ситуацію під контролем. Проте, комунальні дороги та дорогі місцевого значення потребують додаткової уваги з боку відповідальних структур місцевих органів влади.  

Між тим, не зважаючи на те, що місцеві дорогі, у рамках децентралізації передані на баланс облдержадміністрації, під час негоди, дорожники ДП «Луганський облавтодор» будуть задіяні на їх очищенні.

Начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Артем Арапов зауважує, що вночі ведеться оперативне чергування та зачистка від снігу кожні дві години, вдень роботи продовжуються: зачистка від снігу, посипка небезпечних ділянок, спусків та підйомів. У першу чергу роботи ведуться  на дорогах державного значення. 

Після очистки від снігу спеціальна техніка працюватиме  для обробки дорожнього полотна протиожеледними засобами, буде проводитися  обробка доріг піщано-соляною сумішшю.

Працює диспетчерська служба, відбувається співпраця зі співробітниками ДСНС та Національної поліції.

Служба автомобільних доріг та ДП «Луганський облавтодор» звертаються до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Луганщині. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера Луганська область - +380 (64) 524 11 25+380 (50) 305 16 49

Варто відмовитися від поїздок пасажирам з дітьми.  Краще попередити винекнення надзвичайних ситуацій. На сайті Укравтодору можна знайти перелік пунктів обігріву і контакти наших диспетчерів, яким можна повідомити, що ви застрягли. Також на офіційних сторінках у фейсбук Укравтодору та Компанії «Автомобільні дороги України» буде оновлюватися оперативна інформація щодо стану проїзду та можливі обмеження руху.

Слідкуйте за новинами!

Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області