Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » У Кремінському районі ремонтують дороги - ЗМІ

У Кремінському районі ремонтують дороги - ЗМІ

Як повідомляє у свіжому номері від 23.06.2018 газета «Кремінщина», під час робочої наради в райдержадміністрації обговорили стан проведення ремонтних робіт на дорогах.

На території району проходять 67,1 км доріг державного значення, 290,7 км – районного та 573,8 км доріг комунальної власності. З початку року філія «Кремінський райавтодор» займається експлуатаційним утриманням автодоріг державного та місцевого значення Кремінського району згідно планівзавдань, які отримує від замовника.

За інформацією керівника філії, підприємством виконуються роботи з ямкового ремонту холодним асфальтобетоном та ямкового ремонту гарячим асфальтобетоном. Так, підприємством було проведено ямковий ремонт об’їзної дороги районного центру (2200 кв.м.). В межах сіл Червонопопівки, Піщаного, Житлівки, Кремінної, Старої Краснянки був проведений аварійний ямковий ремонт на площі 2500 кв. м та між селами Нова Астрахань та Єпіфанівка на площі 600 кв. м.

Також виконувалися роботи з фарбування елементів облаштування автодоріг та штучних споруд (бар’єрне огородження, сигнальні стовпчики, перильне огородження, автобусні зупинки), ремонт бар’єрного огородження, скошування трави на узбіччях, планування узбіч автогрейдером, видалення чагарнику, ліквідація аварійних дерев, встановлення нових дорожніх знаків та заміна старих на нові.

За інформацією Кремінської міської ради, станом на 12 червня, за рахунок коштів міського бюджету приватним підприємством «Агрошляхбуд» виконані роботи з поточного ремонту асфальтобетонного покриття автодоріг комунальної власності. Це вулиці Лиманська, Центральна, Полнова, Титова, Шевченка, Слобожанська, Джерельна, Мічуріна, Хвойна, площа Кооперативна, Банкова, Побєди. На виконання зазначених робіт використано 1 130 000,74 гривень.

Наразі ремонтні роботи на об’єктах дорожньої інфраструктури тривають згідно планових завдань.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області