Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » У центрі уваги ЗМІ. Як Луганщину врятували від снігового полону

У центрі уваги ЗМІ. Як Луганщину врятували від снігового полону

У свіжому номері газети «Луганщина.ua» повідомляється, як врятовували Луганщину від снігу. «У ніч з 22 на 23 січня 2018 року значно погіршилися погодні умови у всіх  районах Луганській області. Висота снігового покрову сягала 20-30 см, подекуди кучугури по півметра і вище.  Для ліквідації негоди на дороги Луганщини вийшла вся потужна снігоприбиральна дорожня техніка». 

Подробиці того, як працювала Служба автомобільних доріг та  «Луганський облавтодор» читайте у газеті «Луганщина.ua».

У свіжому номері газети «Вісті Марківщини»  багато уваги приділяється тому, як долали негоду на Марківщині. Сніговії по обіді 22 січня дісталися  Марківщини. Матеріал «Заметіль і люди: хто кого?» підготували Вікторія Пульна  та Лариса Бондар. Вже вночі всі дороги були заметені. Віхола, замети й ожеледиця неабияк ускладнювали рух і пішоходів, й транспорту.

Як повідомляє газета «Вісті Марківщини», долати наслідки такої негоди входить до функціональних обов’язків ДП «Марківський райавтодор». Як повідомив «Вістям Марківщини» головний інженер підприємства Сергій Миколайович Іващенко, їхні чергові бригади стали до інтенсивної роботи 23 січня о 3 годині. На траси вийшла снігоприбиральна техніка -  два автомобілі КрАЗ-КДМ, один ЗІЛ-КДМ,  два трактори Т-150 та грейдер. Був також задіяний екскаватор-навантажувач. Спочатку чистили  траси державного значення та міжрайонного сполучення. Звільнили й дороги до сіл, за винятком шляхів до Веселого та Нової України. Після нетривалого відпочинку люди й техніка знов вийшли на траси. Чистити дороги, розповів керівник райавтодору Анатолій Вікторович Педан, довелося кілька разів за день, адже їх слідом засипало снігом. Працівники підприємства здійснювали цілодобове чергування. Крім того, зауважив посадовець, автодорівці кілька разів приходили на поміч водіям фур – звільняли від снігового полону чи допомагали долати підйоми у напрямках Лісної Поляни й контрольно-пропускного пункту (КПП) «Марківка» важковаговикам.  Докладніше про все це читайте у газеті «Вісті Марківщини».

Зима  додала клопоту комунальним службам Кремінщини. У свіжому номері газети «Кремінщина» повідомляється про те, як чистили сніг у Кременній та Кремінському районі.

Перший день для жителів Кремінної був складним: йшов, не зупиняючись, сніг, людям було складно пересуватися. Адже розчищали тільки дороги для транспорту, під’їзди до магазинів, лікарні тощо. Наступного дня виникла проблема на вулиці Полнова, де утворився затор із фур і практично цілий день, у середу, довелося визволяти машини з заметів і звільняти дорогу. Для цього була задіяна техніка, тримати ситуацію під контролем допомагав Кремінський відділ поліції.

В районі за цей час екстремальних ситуацій не трапилося. Під’їзди до всіх сіл були забезпечені. Що стосується доріг обласного підпорядкування, то  для ліквідації негоди було задіяно 95 одиниць техніки «Луганського облавтодору».  Декілька діб дорожники працювали без відпочинку, вдень і вночі. Докладніше про це читайте у газеті «Кремінщина».

Тему продовжують матеріали свіжого номеру Сватівської газети «Голос громади».

Окрім місцевої преси вийшли матеріали на телеканалі UA: Донбас, Луганському обласному радіо, чисельні публікації на Інтернет-ресурсах.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області