Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Увага! Обмеження руху вантажного транспорту на дорозі С-051016 «Торське - Кремінна» знято

Увага! Обмеження руху вантажного транспорту на дорозі С-051016 «Торське - Кремінна» знято

Через інтенсивні опади у вигляді снігу, на території Донецької області значно ускладнено рух транспорту, у зв’язку з чим обмежено рух великовантажного та великогабаритного транспорту на автомобільних дорогах загального користування.

Для недопущення виникнення надзвичайної ситуації, Донецька обласна державна адміністрація з 17:00 год. 23 січня ввела обмеження руху великовантажного та великогабаритного транспорту на автомобільній дорозі С-051016 «Торське - Кремінна».

Обмеження руху по Донецькій області знято о 9.00.

Служба автомобільних доріг у Луганській області, в свою чергу, вимушена попередити  про обмеження руху на автодорозі О-130501 «Кремінна - Торське» від блокпосту м. Кремінна до 9 км + 100м, до повної нормалізації дорожнього руху.

Служба автомобільних доріг та ДП «Луганський облавтодор» звертаються до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Луганщині. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера Луганська область - +380 (64) 524 11 25+380 (50) 305 16 49

Слідкуйте за новинами!

Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області  у Фейсбуці

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області