Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » В облдержадміністрації обговорили дотримання автоперевізниками умов договорів

В облдержадміністрації обговорили дотримання автоперевізниками умов договорів

Заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко провів засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху в Луганській області. У засіданні взяв участь начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Вадим Данієлян.


Перш за все розглядалися питання виконання перевізниками умов договорів на регулярні перевезення пасажирів та можливості розірвання договірних відносин з підприємцями у разі виявлення неодноразових порушень умов договорів або положень нормативних актів, що регулюють процеси перевезення пасажирів.
 

Згідно з рішеннями координаційної ради посилюється контроль над пасажирськими перевезеннями в області, зокрема: за дотриманням перевізниками визначених маршрутів руху, здійсненням міжнародних пасажирських перевезень.

Департаментом регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження облдержадміністрації буде опрацьовано питання встановлення обґрунтованих тарифів на перевезення пасажирів, а також розроблено методику виявлення порушень та притягнення до відповідальності перевізників.
 

Здійснено заходи щодо впровадження схеми організації дорожнього руху на автостанції у м. Сєвєродонецьку та прилеглій до неї території та недопущення несанкціонованої роботи перевізників.

Спільно з Управлінням Укртрансбезпеки продовжується робота з забезпечення безпеки перевезення пасажирів у Луганській області.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області