Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » В Попаснянському районі буде відремонтовано два мости

В Попаснянському районі буде відремонтовано два мости

21 липня Луганщину відвідав заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.  Його зустрів та супроводжував за дорученням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза його заступник Вадим Данієлян.

Основною метою робочої поїздки в Попаснянський район став ремонт мосту через річку Лугань у селі Троїцьке, який було пошкоджено ще у 2014 році незаконними збройними формуваннями.

Разом із заступником міністру на місто виїхали заступник голови облдержадміністрації Вадим Данієлян, голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун та військовослужбовці Державної служби спеціального транспорту.

Під час огляду мосту делегація прийняла рішення розпочати монтаж переправи через річку вже на початку серпня. На додаток вони оглянули ще й пошкоджений міст, що розташовано на автошляху Попасна-Бахмут. За підсумками було прийнято рішення цьогоріч завершити підготовку проектно-кошторисної документації та закласти до державного бюджету необхідну суму на ремонт бахмутського мосту і вже на наступний рік у квітні-травні розпочати ремонтні роботи.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Фото з Попаснянського району – Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації - обласної військово-цивільної адміністрації.