Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Відбудова мосту через річку Лугань у селі Троїцьке триває

Відбудова мосту через річку Лугань у селі Троїцьке триває

На сьогоднішній день одним з пріоритетних завдань на обласному та районному рівні є відбудова інфраструктури Луганщини. В рамках реалізації цього завдання з серпня місяця поточного року в Попаснянському районі проводяться відбудовчі роботи мосту через річку Лугань у селі Троїцьке. 

Як повідомляє газета «Попаснянський вісник», з метою інспектування ходу відбудовчих робіт 26 жовтня з черговим робочим візитом на об’єкт виїхав заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк. Разом із ним у складі делегації на об’єкт також приїхали Народний депутат України Максим Бурбак, голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун, заступник голови Луганської облдержадміністрації Вадим Данієлян та керівництво Державної служби спеціального транспорту.

На місці делегацію ознайомили з проектом відбудови та термінами здачі об’єкту, а також із просуванням ремонтних робіт.

На останок присутні обсудили питання щодо відбудови ще одного вкрай важливого стратегічного об’єкту Попаснянського району – відбудова мосту, який розташовано на автошляху Попасна-Бахмут. 
«Вашою головною задачею на сьогодні є підготовка проектно-кошторисної документації для відбудови бахмутського мосту, – зазначив Юрій Лавренюк. – Не треба зволікати: готуйте проект і на очікувану вартість проводьте тендерні роботи, щоб коли були виділені кошти, ви змогли вже розпочати відбудову. Крім того, я запевняє вас, що на державному рівні з приводу цього питання буде повне сприяння» – підкреслив він. Докладніше про це читайте у газеті «Попаснянський вісник».

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області