Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Відповідальна робота дорожників завжди привертає увагу ЗМІ

Відповідальна робота дорожників завжди привертає увагу ЗМІ

І хоча сьогодні на Луганщині відсутні морози, а сніг потрохи  тане, відповідальна робота дорожників завжди привертає увагу  ЗМІ.

У свіжому номері газета "Життя Білокуракінщини" присвятила дорожникам велику статтю на першій шпальті. Газетярі зазначають: "Днями негода охопила Білокуракинщину. Рясна хурделиця не вщухала протягом трьох діб.

На території району випало близько півметра снігу. Замети заблокували проїжджу частину і пішохідні доріжки. Снігоочисні роботи тривали цілодобово. Поки Білокуракинщина спала, сумлінні працівники боролись зі снігом. «Сильний вітер, – розповів начальник філії «Білокуракинський райавтодор» П.А.Рогозян, – дуже ускладнював снігоочисну роботу.

Все, що ми розчистили протягом години, знову замітало, тому доводилося 3-4 рази на добу проводити снігоприбиральні роботи на тих самих ділянках».

«Вісник Новоайдарщини»  повідомляє про те, що спецтехніка на дорогах Луганської області працює - ведеться посипання доріг, особливо на спусках та підйомах. Газета розповідає про те, що «Новоайдарський райавтодор», та  його співробітники працювали на дорогах Т-13-06 Сєвєродонецьк-Новоайдар км 40+500 та Н-21 Старобільськ – Луганськ км 40+000-18+724.

Докладніше про це читайте у газеті «Вісник Новоайдарщини».

Сватівська газета «Голос громади», повідомляє, як працювали дорожники у зв'язку з ускладненням погодних умов та випаданням великої кількості опадів.  Під час останніх снігопадів на дорогах Сватівського району неодноразово виникали надзвичайні події за участю транспортних засобів, пов'язаних із сніговими заметами, ожеледдю, дорожніми заторами.

Дорожники та працівники служби ДСНС в цей період забезпечували умови для безперебійного та безпечного руху, надавали допомогу транспортним засобам, забезпечували оперативне реагування та організацію рятування людей з транспортних засобів, що потрапили у снігові замети, затори або не могли продовжувати подальший рух внаслідок інших чинників, які спричинили несприятливі погодні умови. Хочемо додати, що станом на 29 січня усі дороги по Сватівському району були прочищені, хоча, за словами рятувальників, на сільських дорогах іноді бувають перемети – зазначають журналісти.

Нагадаємо, про дорожників писали у попередніх випусках газети  «Луганщина.ua»,  «Вісті Марківщини»,  «Кремінщина», «Голос громади». Окрім місцевої преси, виходили  матеріали на телеканалі UA: Донбас, Луганському обласному радіо, чисельні публікації на Інтернет-ресурсах.

Служба автомобільних доріг та ДП «Луганський облавтодор» звертаються до учасників дорожнього руху з проханням не завдавати перешкод в роботі снігоприбиральної техніки та бути пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Нагадуємо, що при Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Луганщини. У разі виникнення надзвичайної ситуації – телефонуйте за номером диспетчера Луганська область +380 (64) 524 11 25, +380 (50) 305 16 49.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.