Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Візит Славоміра Новака на Луганщину – у центрі уваги місцевих ЗМІ

Візит Славоміра Новака на Луганщину – у центрі уваги місцевих ЗМІ

Днями Луганську область відвідав керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак. Варто зауважити, що це перший візит: за три роки поспіль (з початку проведення АТО) жоден керівник Укравдору  сюди не приїздив. Цей візит був у центрі уваги місцевих ЗМІ. Вийшли інформаційні сюжети в ефірі Луганського обласного ТБ (ЛОТ), на обласному радіо «Пульс», а також в Інтернет-виданнях.

Друковані ЗМІ також приділили увагу візиту. Про візит повідомляється у свіжому номері газет «Попаснянський вісник»,  «Рубіжанські новини», а також газеті територіальних громад Луганської області «Луганщина.ua» (газета виходить накладом у 50 тисяч примірників.  Її читають у багатьох куточках Луганщини, вона безкоштовно розповсюджується по всій області). 

Нагадаємо, під час поїздки Славомір Новак разом із заступником голови Луганської  облдержадміністрації Вадимом Данієляном ознайомились з ходом відновлювальних робіт на об’єктах дорожньої інфраструктури. Їх супроводжували  начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Артем Арапов, директор державного підприємства «Луганський облавтодор» Олександр Коротун та співробітники Державного агентства автомобільних доріг України.

Делегація, на чолі з Новаком, проінспектувала закінчення  поточного середнього  ремонту автомобільної дороги загального користування «Кремінна-Торське», капітальний ремонт Томашівського мосту через річку Сіверський Донець (міст з’єднує Рубіжне та Новодружеськ), закінчення  ремонту ділянки автомобільної дороги «Демино-Олександрівка»-Сватове-Лисичанськ-Луганськ (дорога Р-07), відвідала зруйнований у 2015 році Сватівський райавтодор.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області