Служба автомобільних доріг
у Луганській області

» Прес-центр » новини » Як працює «Кремінський райавтодор» обговорювали на нараді в райдержадміністрації

Як працює «Кремінський райавтодор» обговорювали на нараді в райдержадміністрації

На об’єктах дорожньої інфраструктури Кремінського району проходять роботи згідно планових завдань. Про це йшлось на нараді в райдержадмінстрації. Так, на території Кремінського району знаходяться 573,8 км доріг комунальної власності. Їх обслуговування здійснюється філією «Кремінський райавтодор» та КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС».

Як повідомив в. о. начальника Кремінського райавтодору Олександр Мацегора, протягом серпня-вересня поточного року його підприємством проведено ямковий ремонт по вул. Полнова, здійснено будівництво дороги від вул. Кооперативна до стадіону "Олімп", виконано поточний ремонт (асфальтобетонне покриття) вулиць Центральна та Тітова районного центру.

Ремонтні роботи виконані за рахунок бюджету Кремінської міської ради. Сума коштів, використаних на проведення згаданих робіт становить 595 тис. грн. 

Окрім цього, за інформацією міської ради, проведені капітальні ремонти тротуарів по провулку Дружби та проспекту Дружби районного центру на загальну суму 173 тис. грн.
Також на даний час Кремінським райавтодором проводиться ямковий ремонт дороги С 130510 «Кремінна – Новокраснянка».
Наразі ремонтні роботи на об’єктах дорожньої інфраструктури будуть тривати згідно планових завдань.

Нагадаємо, дорожніми підприємствами ДП «Луганський облавтодор» (на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області)  з початку року ліквідовано ямковості на площі  257113,7  кв. м., на дорогах державного значення – 227818,79 кв.м, в тому числі територіального значення – 108998,11 кв.м. місцевого значення – 29294,85 кв. м.  В основному роботи тривали на дорогах державного значення. Шляховики використовували  гарячий асфальтобетон, холодні асфальтобетонні суміші, струменевим методом, методом просочення та чорним щебенем.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області